Autor Zpráva
Hurón
Profil *
Ahoj,
rád bych na svůj statický web (bez RS) přidal komentáře. Pod každou stránkou by byly jiné. Ideální výsledek si představuju nějak takhle - Plaváčkův blábolník. :)

Poradíte mi, prosím, jak na to?

Díky!
KGW
Profil
No bez PHP apod. to nepůjde.
Pavel Krátký
Profil *
chceš vysvětlit princip? chceš si to udělat sám nebo cheš hotové řešení?
Hurón
Profil *
No bez PHP apod. to nepůjde.
To je mi jasné.

chceš vysvětlit princip? chceš si to udělat sám nebo cheš hotové řešení?
Zajímalo by mě, na jakém principu to pracuje. Jestli má každá stránka ID a z databáze všech příspěvků se vypíšou jen ty, které byly z dané stránky odeslány. Nebo jak...

Hotovému řešení se samozřejmě nebráním. :)
karelm
Profil
Já jsem použil toto jonweb a jsem spokojený. Trochu jsem to zjednodušil a .css jsem upravil podle svých stránek. Zkus a uvidíš, jestli to bude vyhovovat i tobě.
Pavel Krátký
Profil *
ano, přesně tak, každý článek (stránka) má svoje id v nějaké své tabulce v databázi (clanky, stranky), při odeslání formuláře s komentářem zapíšeš tento komentář do tabulky komentářů a uložíš mu id této stránky

jestli chceš hotové řešení a počkáš si (třeba do zítřka), dám ti ho
Hurón
Profil *
karelm
To mi strýček Google předhodil jako první, ale už dlouho to hlásí, že se "Nepodařilo připojit k databázi".

Pavel Krátký
To by jsi byl velmi laskav. :) Rád si počkám. Tisíceré díky.
Hurón
Profil *
Pavel Krátký
To bylo úmorných 86 400 sekund. :)
Pavel Krátký
Profil *
Hurón
ahoj, omlouvám se ti, trochu jsem se na tom zasek, měl jsem to už někde napsaný asi před dvěma lety, ale když jsem to dneska našel, je to hrozná prasárna, tak jsem se rozhod to udělat znovu.
Chtěl jsem to napsat s použitím objektů, protože se učím OOP, ale v tom jsem se zamotal, tak jsem to napsal znovu "postaru" a budu to postupně vylepšovat.
Je to velmi primitivní, nicméně funkční, je to tady.
Snad ti to k něčemu bude, je tam na mě konakt, tak se klidně zeptej, nebo to napiš do komentáře.
PS. Bylo to úmorných 86 399 sekund :-))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0