Autor Zpráva
Fishmaker
Profil *
Dobrý den,
mám prosbu, používám phpmailer na odesílání mailu....maily normálně choděj, ale po odeslání mailu to hodí chybu :
Warning: Header may not contain more than a single header, new line detected. in ...../update_servis.php on line 112

kod :

if ($podminka == 4)
{
$text = "text emailu";
$mail = new PHPMailer();
$mail->IsSMTP();
$mail->Subject = "Stav servisní zakázky";
$mail->Body = $text;
$mail->AddAddress($rec4['email']);
$mail->Send();
}

.
.
.
.
// presmerovani na bezpecne misto
header("Location: $path");

odesilam mail jen pri splneni podminky a presmerovani na konci skriptu neni zavisly jestli mail odejde nebo nee....a hodi to chybu kvuli tomu header() na konci... :(
nevim co s tim... dokaze nekdo poradit ?
Nox
Profil
Nejsem si úplně jistý jestli rozumím, ale...
ob_start() / ob_end_flush()
nightfish
Profil
Warning: Header may not contain more than a single header, new line detected. in ...../update_servis.php on line 112
z toho bych si dovolil vyvěštit, že proměnná $path obsahuje v cestě buď \n nebo \r (a nebo je tímto znakem ukončena)
řešením je asi escapovat nebo pro cestu použít dopředná lomítka
Fishmaker
Profil *
z toho bych si dovolil vyvěštit, že proměnná $path obsahuje v cestě buď \n nebo \r (a nebo je tímto znakem ukončena)

.... tak v tomhle byl zakopanej pes...ale chyba byla v tom ze jsem pouzil stejnou promennou pro ukladani obsahu emailu....a zaroven pro chybovou hlasku v $path... :(
tudiz se mi tam dostal text s \n
Fishmaker
Profil *
takze to vlastne nesouvisi s funkcnosti phpmaileru...mel jsem dojem ze treba nepodporuje header po odeslani mailu nebo tak neco...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0