Autor Zpráva
Gaudino
Profil
Ahoj vsem,
jakym nejlepsim zpusobem udelam ve svem CMS upload video souboru do videogalerie? ve fotogalerii pouzivam "move_uploaded_file", ale je to omezeno za 1. na velikost max. 2MB a za 2. skript bezi jen 30 sekund, takze timto zpusobem na server video neuploaduji...a menit hodnoty v php.ini se mi nechce, jelikoz potrebuji aby to samozrejme bezelo na vsech serverech venku, ne jen u me na localu...

Ja jeste jsem se chtel zeptat, jaky nastroj je nejlepsi pro prevod videa ani na flash, pro publikovani na webu..

dekuji
bukaj
Profil
Gaudino
ve fotogalerii pouzivam "move_uploaded_file", ale je to omezeno za 1. na velikost max. 2MB a za 2. skript bezi jen 30 sekund, takze timto zpusobem na server video neuploaduji...
Obávám se, že jinak to ale nepůjde :o)

a menit hodnoty v php.ini se mi nechce, jelikoz potrebuji aby to samozrejme bezelo na vsech serverech venku, ne jen u me na localu...
Většina hostingů je v tomhle benevolentní, takže ti klidně individuálně memory_limit zvýší, pokud to nepůjde udělat přes .htaccess.
Gaudino
Profil
oki, diky za info

jeste jsem e chtel zeptat, jestli je mozne pres wysiwyg FCKeditor dostat na stranku video, tak aby to fungovalo jako tady:
http://sothink.com/product/flashvideoencoder/index.htm

diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0