Autor Zpráva
Gnd
Profil *
Zdravím,

lze nějak generovat pdf dokumety pro tisk z php? Generuji si faktury, prozatím v html, ale nelíbí se mi, že se při tisku zobrazuje titulek stránky a url stránky, také datum ve spodní pravé části stránky. Navíc lze výsledný dokument poupravit uživatelem znalým html. Napadlo mě ještě generovat fakturu jako jpg, ale zdá se mi to jako prasárna...

poradíte někdo jak nejlépe podobné dokumenty vytvářet, kromě zmíněného html?
Ssob
Profil
Koukni na třídu Zend_Pdf ze Zend Frameworku.
srigi
Profil
Mozes skusit aj triedu fpdf. Prejdi si tutorialy.
Gnd
Profil *
Koukni na třídu Zend_Pdf ze Zend Frameworku.

Díky to vypadá dobře... zkusím na to mrknout
peta
Profil
Gnd
jakpsatweb - css
LINK media=screen
LINK media=print
nalinkujes si pro tisk styl, jaky potrebujes ,schovas hlavicky, lze zobrazit jako Soubor- nahled pred tiskem (print preview)

Hlavicky, co ti tam tiskne, to mas nastavene ve svem prohlizeci.
Soubor - nahled pred tiskem
teady je nemas
Ale pak klikni Vzhled stranky - Okraje a zahlavi a kuk, tady jsou tlacitka zahlavi a mas tam nastavene, ze ti ma pridavat datum adresu a nejake dalsi veci. Coz je velmi dobre pro normalni dokument a nic moc pro tebe na faktury.

Vytisknes stranku s necim, treba zajezdem
- zajima te, kdy jsi to vytiskl, abys urcil zda to jeste asi plati
- zajima te, odkud, kdo takovy zajezd nabizi
- pri vice strankach je dobre cislovani, uznavam, ze by neskodila trocha inteligence a pri 1/1 by to nenapsal :)
Tomasds
Profil
nelíbí se mi, že se při tisku zobrazuje titulek stránky a url stránky, také datum

peta
- zajima te, kdy jsi to vytiskl, abys urcil zda to jeste asi plati
- zajima te, odkud, kdo takovy zajezd nabizi


Většina lidí z výše napsaného pochopila, že jde o tisk faktur a Gnd tam titulek, url a datum nechce. Jestli máš problém s chápáním psaného textu, řekni si někomu s alespoň základním vzděláním, ať ti to vysvětlí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0