Autor Zpráva
ato3
Profil
Potřeboval bych převést HTML tabulku do pdf, můžete mi, prosím, poradit, nějaký zaručený návod? Co jsem našel na webu např. FPDF s dodělávkou od Radka Hulána, ale nedaří se mi rozchodit tabulku. Potřebuji pouze tabulku, max. barevně odlišit hlavičku. Děkuji za reakce
srigi
Profil
Hmm, kces vyriesit pomerne netrivialny problem. Odporucam ist na web phpclasses.org a najst si triedu na prevod HTML tabulky do pola. Potom to uz bude brnkacka.
svadla
Profil
docela jednoduche, pouzij bud html2pdf nebo dompdf.
ato3
Profil
srigi
v tom webu se tedy vcelku nevyznám..

svadla
nemáš nějaký příklad, jak by mělo html2pdf fungovat?
já si to nainstaloval, použil, ale není to vyhovující.. tabulku mi to nezobrazí
srigi
Profil
ato3
Tak nieco som nakodil, snad to bude uzitocne. Treba to este trocha poladit, ale to snad uz zvladnes sam. Zdrojak nie je komentovany (shame on me), ale nie je to nic zlozite.

enjoy.

btw, a predsa som pouzil triedu z phpclasses.org :-)
Tin
Profil
A nejde zobrazit html v OpenOffice? Pak už by stačilo export>pdf
srigi
Profil
Tin
nj, lenze typek to isto iste potrebuje aby to bezalo online, ako webova aplikacia. Inak by to do sekcie PHP nedaval.
ato3
Profil
Ano, ano... spousta uživatelů, kteří tuto věc budou používat by asi ani export z OO nezvládla :-)
srigi
Je nutné, předávat tu tabulku jako session?
Co kdybych si ji vygeneroval z DB přímo v tom skriptu make_pdf.php - bude to vadit? Udělal jsem to totiž a zdá se, že to vadí..
srigi
Profil
Je nutné, předávat tu tabulku jako session?
Co kdybych si ji vygeneroval z DB přímo v tom skriptu make_pdf.php - bude to vadit? Udělal jsem to totiž a zdá se, že to vadí..

Nie, nie je to nutne, len som si ulahcil robotu. BTW dovod preco to asi tebe nefunguje je, ze tabulka musi mat na zaciatku odriadkovanie. Takze kod:
$table="
<table>
...
parser akceptuje, zatial co kod:
$table = "<table>
...
nie.
ato3
Profil
srigi
ok..už to funguje.. koukám, že si stim budu muset ještě pohrát a trochu se to snažit pochopit.. třeba změnu kodovani.. každopádně děkuji za pomoc..
srigi
Profil
nj, enjoy.
Aba
Profil
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak je možné exportovat html kód do pdf. Jde mi ale o to, aby se exportovalo i CSS. Mám na webu generovaný obsah v php a je zkrocen styly a já potřebuji, aby se celý tento výsledek převedl do pdf. Jde to udělat přímo na webu a uložit na disk? díky za radu
Kajman_
Profil *
Aba
Co si nainstalovat tiskárnu pdffactory a pak si tu stránku se všemi barvičkami jen vytisknout?
Honzakuchar
Profil *
http://mpdf.bpm1.com/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0