Autor Zpráva
vydrus
Profil
Zveřejnil jsem na svém webu PHP skript pro počítadlo, myslím si, že by se někomu možná mohlo hodit (je totiž lepší než Toplist).

Chválu na mě můžete pět v místních komentářích :)

PS: Kdo má čas, může se podívat na kód a odhalit případné bugy.
Kcko
Profil
Ty si myslis ze to je lepsi nez Toplist?

	function zapis_lidi ($tabulka, $cas, $limit, $ip){

		$sql="select ip from $tabulka where doba=($cas-$limit) or doba>$cas";


Tahle konstrukce bude nechutne pomala az tam bude hodne zaznamu , jako nevim, prijde mi to jako dosti amatersky kod jak na napsani tak funkcknost abys mohl neco takoveho prohlasit
vydrus
Profil
Kcko
Co u tebe znamená hodně záznamů? A pokud vím, tak jsem nikde jinde nenalezl takovéhle počítadlo... Troufám si tvrdit, že jsem jediný konkurent Toplistu, který takovýto skript poskytuje.
nightfish
Profil
Troufám si tvrdit, že jsem jediný konkurent Toplistu.
kdysi dávno jsem používal phpmyvisites.net, ale pak mi na hostingu řekli, že to přetěžuje server, takže jsem přešel na google analytics
jinak na konkurenci toplistu zapomeň - chybí ti "drobnosti" jako ukládání refererů (což je jediná funkce, kterou tam používám)
Matty
Profil
vydrus
(je totiž lepší než Toplist)
Velká výhoda počítadla Toplistu od tvého je, že Toplist generuje obrázek, nikoliv tabulku, která by mohla dělat problémy.
vydrus
Profil
chybí ti "drobnosti"
K tomu je Analytics - Toplist totiž nikdy nezastoupí jeho analýzy. Na druhou stranu Analytics nic nezobrazuje na stránce. Proto tenhle skript.

Toplist generuje obrázek, nikoliv tabulku
Ty jsi takový začátečník, že si s tím neumíš poradit?

která by mohla dělat problémy.
Jaké?
Matty
Profil
vydrus
Ty jsi takový začátečník, že si s tím neumíš poradit?
Ne, jen říkám, že je troufalost nazývat toto počítadlo lepším než to od Toplistu.
Kdo by si chtěl do kódu dávat tabulku, když stačí obrázek?
Na druhou stranu Analytics nic nezobrazuje na stránce. Proto tenhle skript.
Sám na blogu píšeš, že jsou počítadla zbytečná. Proč tedy dávat na stránku počítadlo, když budu mít všechny statistiky v Analytics?
Jaké?
Třeba zvětšení písma nebo problém se styly (má-li někdo na webu jen jednu tabulku, tak bude stylovat rovnou table, což by společně s počítadlem dělalo celkem problém.).
vydrus
Profil
Sám na blogu píšeš, že jsou počítadla zbytečná.
Tam jsem kritizoval právě Toplist a Netagent. Proto jsem udělal toto počítadlo, jako jejich konkurent.
Bill
Profil
Z jakeho duvodu nepoužívate Google Analytics?
vydrus
Profil
Kdo by si chtěl do kódu dávat tabulku, když stačí obrázek?
Kdo? Třeba ten, který nechce být na toplistu závislý. Nebo ten, kterému se design jejich počítadla nelíbí a chce si ho upravit.

Schválně posuď rozdíly!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0