Autor Zpráva
grimword
Profil
jednoduchy dotaz: jak dalekou ma pusobnost .htaccess? napriklad kdyz povolim upload souboru o urcite maximalni velikosti atd. a .htaccess umistim do domena.cz/.htacces tak bude platit celym svym nastaveni i pro domena.cz/slozka/? a muzu do domena.cz/slozka/ umistit jiny .htaccess s jinym nastavenim?
BetaCam
Profil
grimword

.htaccess se vztahuje na adresář ve kterém je umístěn + všechny jeho podadresáře.

Pokud do nejakého podadresáře nad kterým už je .htaccess vložíš jiný .htaccess tak přestává platit ten původní a nastavení se bere z nového.

tedy názorně to vypadá nějak takhle :

ROOT
 |----/WEB
           |
           |----/DIR1
           |         |
           |         |----/DIR2
           |         |
           |         |
           |         |----/DIR3
           |         |- .htaccess2
           |
           |
           |----/DIR4
           |         |
           |         |----/DIR5
           |         |
           |         |
           |         |----/DIR6
           |
           | - .htaccess1


.htaccess1 platí pro adresáře WEB, DIR4, DIR5 a DIR6
.htaccess2 platí pro adresáře DIR1, DIR2 a DIR3
grimword
Profil
BetaCam
myslim ze mi za chvilku posles cislo uctu, kam ti budu posilat penize za rady, protoze za posledni dva dny jsem mel 3 dotazy a pokud si dobre vzpominam tak jsi mi na vsechny odpovedel, at jsem se ptal v jedenact hodin dopoledne nebo ve tri hodiny v noci :D, mockrat dekuju
grimword
Profil
whau, krasna a nazorna ukazka, dekuju:)
BetaCam
Profil
grimword
myslim ze mi za chvilku posles cislo uctu, kam ti budu posilat penize za rady

Fakturu už sem ti poslal poštou :)

protoze za posledni dva dny jsem mel 3 dotazy a pokud si dobre vzpominam tak jsi mi na vsechny odpovedel at jsem se ptal v jedenact hodin dopoledne nebo ve tri hodiny v noci

Jo to je úděl nás, kteří z důvodu nedostatku financí stáváme workoholiky a nespavci zároveň. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0