Autor Zpráva
Luko255
Profil
Ahojte,
neviete mi poradiť, kde mám v tomto chybu???

<?php
session_start();

if(file_exists("./funkcie.php")) {
include("./funkcie.php");
} else {
die("Súbor <b>funkcie.php</b> nebol nájdený!");
}

if($prihlasenie) { header("Location: index.php"); }
if(($_GET[akcia] == "povinne") && ($pristupnost != 2)) { header("Location: prihlasenie.php"); die("Neoprávený prístup.<br /><a href=\"index.php\" title=\"Úvod\">na úvodnú stránku</a>"); }

echo hlavicka("$forum_meno | Prihlásenie");
echo logo();
echo menu();
if(!$chyba_prihlasenie) {
$js_form = js_form();
?>
<div id="navigacia">Prihlásenie</div>
<form action="" method="post" id="prihlasenie">
<?php
if($_GET[akcia] == "povinne") { echo "Pre vstup do tohto fóra sa musíte najskôr pihlásiť, prípadne <a href=\"registracia.php\" title=\"Registrácia\">zaregistrovať</a>.<br /><br />"; }
?>
<fieldset>
<legend>Prihlásenie</legend>
<label>Prihlasovacie meno:*</label><input type="text" name="meno" <?php echo $js_form; ?> /><br />
<label>Heslo:*</label><input type="password" name="heslo" <?php echo $js_form; ?> /><br />
<label>Trvalé prihlásenie:</label><input type="checkbox" name="trvale" class="check" /><br /><input type="text" name="robutek" style="display: none;" />
<input type="submit" name="prihlasit" value="Prihlásiť sa" id="odoslat" /><br /><br /><a href="heslo.php" title="Zabudnuté heslo">zabudnuté heslo</a>
<span class="small">* - povinné položky, prihlásenie vyžaduje cookies</span>
</fieldset>
</form>
<?php
} else {
?>
<div id="navigacia">Neúspešné prihlásenie</div>
<div id="oznamenie"><b>Nesprávne prihlasovacie údaje.</b><br /><a href="./prihlasenie.php" title="Zpeť">Zpeť</a></div>
<?php
}
echo $paticka;
?>


Keď kliknem na tlačítko príhlásiť nič sa nestane a napíše mi toto:


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\Program Files\VertrigoServ\www\prihlasenie.php:1) in C:\Program Files\VertrigoServ\www\prihlasenie.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\Program Files\VertrigoServ\www\prihlasenie.php:1) in C:\Program Files\VertrigoServ\www\prihlasenie.php on line 2

Už som to kontroloval niekoľko krát (v rámci svojich možností), ale netuším kde mám chybu...
nightfish
Profil
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by
to už tu dlouho nebylo
Nejčastější potíže s PHP (FAQ)
Alphard
Profil
FAQ
Luko255
Profil
No mrkol som sa na to, ale žiaden text ani medzeru pred php scriptom nemám. Neviete ešte dáke iné príčiny tohto upozornenia???
srigi
Profil
Neviete ešte dáke iné príčiny tohto upozornenia?
BOM v utf-8 suboroch. Ak pises ten kod v utf-8 kodovani, najdi vo svojom editore, volbu tykajucu sa BOM a zakaz to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0