Autor Zpráva
Bohuš
Profil *
ahojte tak se zas o neco snazim :-) potreboval bych odeslat hodnoty ze selectů pres odkaz pomocí $_GETjeden z poslednich pokusu vypada takto jsou tam asi kraviny ale uz nevim jka na to vedel by nekdo prosim co s tim?


<?php
echo"<div id=\"all\" style=\"position:relative;top:200;left:0;width:850;height:1450\">
<div style=\"position:relative;top:10;left:350;width:400;height:450;padding :20;border:8px solid orange\">
<form action=\"\" method=\"POST\">
<select name=\"dopr\">
<option value=\"cp\">Česká pošta</option>
<option value=\"ppl\">PPL</option>
<option value=\"geis\">GEIS</option>
<option value=\"osob\">osobní odběr</option>
</select><br><br>
<select name=\"platba\">
<option value=\"kes\">Hotově</option>
<option value=\"dobr\">Dobírkou</option>
</select>
</form>
<br><br>";


if (isset($_SESSION["id1"]))
{
echo "<a href=\"index.php?page=dokoncit&&";$_POST['dopr'];echo"&&";$_POST['plat ba'];echo"\">Dokončit objednávku</a>";
}
else
{
echo "<a href=\"index.php?page=dokoncit&&'".$_POST['dopr']."'&&'".$_POST['platb a']."'\">Pokračovat</a>";
}
echo "</div></div>"
?>
Bohuš
Profil *
p.s. v tom ifu jsou dva zpusoby zapisovani php do html protoze jsem oba zkousel :-o
Mastodont
Profil
No jednak nikde nevidím tlačítko k odeslání, jednak ty mezery v "plat ba" a "platb a" dělají co?
Bohuš
Profil *
mezery v skriptu nemam, co delaji tu nevim...jinak ja potrebuju nejak predat ty hodnoty pomoci tech odkazu resp. odkazu tlacitko odeslat netreba ten form je tam protoze jsem zkoussel uz vse mozne...
ninja
Profil
1. Chces hodnoty predavat v URL pres GET, ale odesilas to a v PHP kontrolujes pres POST.
2.
$_POST['dopr'];
ma delat co?
Bohuš
Profil *
to je prave ono nevim jak na to - skript jsem postnul jen aby bylo jasnejsi co potrebuju kdyby nekdo vedel poradit....
Bohuš
Profil *
tz kokos jsem to ale jelito asi jsem u toho sedel uy moc dlouho :-D VYŘEŠENO

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0