Autor Zpráva
Alastor Kopál
Profil *
Dobrý den
zkouším udělat stránku s přihlášením a registrací

<script language="JavaScript" type="text/javascript" src="handle/formcheck.js"></script>
<?php
if ($_POST['yes'] == 1)
{
?>
<fieldset>
<legend> registrovat vlastní doménu <br /></legend>
<form name="regform" action="index.php?app=register" method="POST" onSubmit="return zkontroluj_formular(this);">
<table border="0" cellspacing="5" cellpadding="0">
<tr>
<td align="right"><input type="hidden" name="yes" value="<?php echo $_POST['yes'] ?>" />titulek stránek:</td>
<td><input type="text" class="sform" name="title" value="<?php echo StripSlashes($_POST['title']) ?>" size="30" autocomplete="off" /></td>
</tr>
<tr>
<td align="right">URL:</td>
<td><input type="text" class="sform" name="url" value="<?php echo (empty($_POST['url'])) ? "http://" : StripSlashes($_POST['url']) ?>" size="30" autocomplete="off" /></td>
</tr>
<tr>
<td align="right">e-mail:</td>
<td><input type="text" class="sform" value="<?php echo (empty($_POST['email'])) ? "@" : StripSlashes($_POST['email']) ?>" name="email" size="30" /></td>
</tr>
<tr>
<td align="right">&nbsp;</td>
<td><input type="checkbox" class="sform" value="N" name="cloak" <?php echo ($_POST['cloak'] == "N") ? "checked" : "" ?> />neskrývat skutečnou adresu</td>
</tr>
</table>
<br />
<table border="0" cellspacing="5" cellpadding="0">
<tr>
<td align="right">uľivatelské jméno {doména*):</td>
<td><input type="text" class="sform" name="user" value="<?php echo StripSlashes($_POST['user']) ?>" size="20" autocomplete="off" /></td>
</tr>
<tr>
<td align="right">heslo:</td>
<td><input type="password" class="sform" name="passw1" size="20" autocomplete="off" /></td>
</tr>
<tr>
<td align="right">ověření hesla:</td>
<td><input type="password" class="sform" name="passw2" size="20" autocomplete="off" /></td>
</tr>
<tr>
<td colspan="2" align="right"><input type="submit" value="Registrovat" class="tlac" /></td>
</tr>
</table>
</form>
&nbsp;* pouze alfanumerické znaky bez diakritiky, bez mezer, podrľítek a speciálních znaků
</fieldset>
<?php
}
else
echo "Bohužel jste nepotvrdil(a) souhlas s <a href="index.php">podmínkami</a>.";
?>

tyto kódy mi nefungují je v nich chyba nebo to nejde na webzdarma ?
BetaCam
Profil
Alastor Kopál
tyto kódy mi nefungují je v nich chyba nebo to nejde na webzdarma ?

Co si přesně máme představit pod slovem nefungují??
Alastor Kopál
Profil *
http://nestovicepri.xf.cz/regform.php
RAmses
Profil
Podle toho kódu se formulář zobrazí, pokud je v $_POST['yes'] jednička, ale odkud se tam vezme? Ve skrytém poli s name="yes" je hodnota z $_POST['yes']. Takže, kde se ta jednička vezme? Není to začarovaný kruh?
RAmses
Profil
Chyba bude asi v jiné části kódu
Alastor Kopál
Profil *
hmm. takže co s tím mám dělat ?
Alastor Kopál
Profil *
prosím jsem začátečník (úplně) v PHP pomozte prosím

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0