Autor Zpráva
Alastor Kopál
Profil *
na stránce www.nestovicepri.xf.cz tak vidíte plno chyb nevím z čeho jsou pomůžete mi aspoň s některými ?
Taps
Profil
Alastor Kopál
Warning: mysql_connect(): Unknown MySQL Server Host 'mysql.webzdarma.cz ' (1) in /3w/xf.cz/n/nestovicepri/index.php on line 6
-- chybné připojení k databázi
Warning: mysql_select_db(): Access denied for user 'nobody'@'mars' (using password: NO) in /3w/xf.cz/n/nestovicepri/index.php on line 7
-- chybné připojení k databázi
Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /3w/xf.cz/n/nestovicepri/index.php on line 7
-- chybný výběr databáze
Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/xf.cz/n/nestovicepri/func.php on line 22
-- chybný select dotaz
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/xf.cz/n/nestovicepri/func.php on line 23
--chybný select dotaz
Alastor Kopál
Profil *
1. to csi tu databázi mám vytvořit na php my admin ?
Honza_
Profil
No samozřejmě.
Alastor Kopál
Profil *
výborně tak teoreticky i prakticky tu databázi mám jak ji na to napojit
RAmses
Profil
Podle těch chyb bude připojení k databázi v souboru index.php hned nahoře, ty bys měl jen vyplnit svoje údaje o databázi, server, uživatelské jméno, heslo a název databáze, ke které se chceš připojit
RAmses
Profil
Co to je? Jako adresu serveru musíš uvést adresu mysql serveru a ne adresu PHPMyAdminu. Už ti to tady někdo radil v jiném vláknu, nejspíš to je mysql.webzdarma.cz, najdeš to v administraci webzdarma
Alastor Kopál
Profil *
<?
define('SQL_HOST', 'mysql.webzdarma.cz');
define('SQL_USERNAME', 'nestovicepri.xf.cz ');
define('SQL_PASSWORD', 'office');
define('SQL_DBNAME', 'nestovicepri');
?>

tohle tam mám
kajaman
Profil
Alastor Kopál

Nikdo Ti to do hlavy nedostane za tebe, musíš si to číst a zkoušet ;-)

zkus třeba tohle http://www.tvorba-webu.cz/php/mysql.php
RAmses
Profil
Takže ti tu db teď můžeme shodit :)
Alastor_Kopal
Profil *
já sem tu nenapsal správný heslo
Alastor Kopál
Profil *
no to vím ale jak tu databázi napojit k serveru ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0