Autor Zpráva
Mastodont
Profil
Zkusil jsem hledat nejaký přehled nejčastěji zakazovaných funkcí na hostinzích, ale neuspěl jsem, asi není. Předpokládám, že to budou hlavně exec(), passthru(), system(), shell_exec() apod., ale přece jen bych si rád udělal lepší obrázek. Jaké jsou vaše zkušenosti? Co třeba eval, dá se spolehnout na to, že bude všude?
srigi
Profil
Moj hosting (sk-domeny):
disable_functions: exec, system, pXhpinfo, passthru, proc_close, proc_get_status, proc_nice, proc_open, proc_terminate,shell_exec,popen,dl
BetaCam
Profil
Mastodont
Zkusil jsem hledat nejaký přehled nejčastěji zakazovaných funkcí na hostinzích, ale neuspěl jsem, asi není.

To se nedá dost dobře napsat to záleží na správci serveru a popravdě některý je schopný zakázat i var_dump() když mu rupne v kouli.

Jinak

CZ Testovací server :

proc_open,readlink,pfsockopen,ini_alter,ini_set,dl,openlog,syslog,pute nv,pcntl_exec,pcntl_fork,
pcntl_signal,pcntl_waitpid,pcntl_wexitstatus,pcntl_wifexited,pcntl_wifsignaled,pcntl_wifstopped,
pcntl_wstopsig,pcntl_wtermsig,socket_accept,socket_bind,socket_create,socket_create_listen,
socket_listen,socket_create_pair


FR Testovací server

no value

US Testovací server

no value


Takže se nedá moc dobře odhadovat co bude a co nebude vypnuté. Jinak pokud de o eval(), tak to je jedna z mála funkcí u které se mohu spolehnout na to, že jí na 99,98% nebudu potřebovat. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0