Autor Zpráva
SonnyNoob
Dobrý den,
potřeboval bych poradit.

Mám takovýto kód na změnu velikosti uploadnuteho obrazku.

$velikost = getimagesize($adresa_org);
$sirka = $velikost[0];
$vyska = $velikost[1];
if ($vyska>$sirka){
	$tn_vyska = 120;
	$tn_sirka = $sirka*(120/$vyska);
}
else {
	$tn_vyska = $vyska*(120/$sirka);
	$tn_sirka = 120;
}
$org = ImageCreateFromJpeg($adresa_org);
$tn = ImageCreateTrueColor($tn_sirka,$tn_vyska);
ImageCopyResampled($tn,$org,1,1,0,0,$tn_sirka,$tn_vyska,$sirka,$vyska);
ImageJpeg($tn,$adresa);
ImageJpeg($tn);

ImageDestroy($tn);
ImageDestroy($org);

Svůj učel sice splní (změní obrázek a uloží ho), ale taky mi zároveň vypíše něco takového:
�����JFIF���������>CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), default quality ���C�    $.' ",#(7),01444'9=82<.342���C  2!!22222222222222222222222222222222222222222222222222����O�x"� ������������� �������}�!1AQa"q2���#B��R��$3br� %&'()*456789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyz�������������������� ���������������������������������������������������������� ����� ������w�!1AQaq"2�B���� #3R�br� $4�%�&'()*56789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyz����������������� ���������������������������������������������������������� ��?�� ��(��(��(��(��)l�g&��L�d�Xv�Ip�H��KvШ��o�F�(�$(���(���(���(���)F 23�w�:9d��F��hOms���D����%�k��?Z���TR}H�<����[yR@1�v#�� V� � R|Ki8r�PG���K5����4 uk&� �6�V��#�U-k��j�6ݴ���򅢡�4�q>b=}�[�5��.2}?Ͻh�zxkV���F>l��ַ{���Nc^1���y �3S�;�4��k�3a��rDH[Oa��K���Vn�y��4h�����9��k:��r��qQ�z�QVfQ E�QE�QE�r;X�mK[��B�����{��ߞqZ8�iF�����v�&$0@�Eg�5�I���kJ���� O�4�d}�� �{��y��-�s4d:��.?�{�ڳV E������pF�Z�'n�D��m_����0�o�"E��Ꮾ�&��bt &���,T~x��εya'͇�w_��C�{�Ip�ärG^��_֫٧�ٯ�o���R���j�=Z,� �Jd!0�^�6�I~�< �r�G�֛%�*���TYO��*���v _+��QEhdQE�QE�QE�=%h� ���̚+A4�D�(k��D<����ҥ��n�E�&��"�R��-삜��O���Z��׋��kx�iX0 .�x�{q

A tudíž mi pak už nefunguje přesměrování pomocí header();

Poradil by mi prosím někdo?
Jack Finger
na začátek skriptu hoď:
header('mime-type: image/jpg');

nebo tak něco, nevím přesně...
Jack Finger
anebo smaž řádek: ImageJpeg($tn);
SonnyNoob
Takže header('mime-type: image/jpg'); nefunguje. Ale smazání ImageJpeg($tn); pomohlo, takže děkuji :)
Alphard
Takže header('mime-type: image/jpg'); nefunguje. Ale smazání ImageJpeg($tn); pomohlo, takže děkuji :)
správná hlavička je
header('Content-type: image/jpeg');

zvolte podle toho, čeho chcete dosáhnout, jestli obrázek zobrazit, nebo ne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0