Autor Zpráva
Volt
Profil *
Zdravim phpkare,
zase jsem narazil na problem s kterym si nevim rady. Mam formular pro vkladani dat do DB a potreboval (nebo spis chtel) bych tam udelat funkci preview. Moje vidina je takova, ze by se ten preview oteviral v novem okne. A tady je kamen urazu.

Vsechno udelat umim, jen nevim jak mam otevrit nove okno. Jestli nekdo poradi, tak bych byl moc vdecnej.

Vlastne po podmince stisknuti tlacitka preview a po kontrole vyplnenych povinnych dat bych potreboval otevrit URL v novem okne.

Predem diky za rady.
Taps
Profil
Volt
funkce onclick (javascript)
Tomasds
Profil
"otevřít v novém okně" je instrukce pro prohlížeč, nikoliv pro server. To musíš řešit javascriptem.
srigi
Profil
Bohuzial to nepojde bez JS. Naprogramuj si formular, ktoremu nastavis onSubmit(), ktora zavola window.open()
Volt
Profil *
Bohuzial to nepojde bez JS. Naprogramuj si formular, ktoremu nastavis onSubmit(), ktora zavola window.open()
Ok, diky. Ja ani necekal ze by to slo primo v php. Ale rikal jsem si ze v tehle sekci se s tim uz nekdo urcite setkal a tak poradi. :)
Takze jeste jednou dekuju
Taps
Profil
srigi
A není trošku zbytečné programovat hned formulář když by to šlo udělat přes klasický odkaz pomocí funkce onclick ?
Volt
Profil *
Taps

No ono kdyz nejdriv potrebujes par veci nahazet do testovaci tabulky v db a pak to z ni vytahnout jak presne to bude vypadat, tak je lepsi pouzit tlacitko, ktere to nejdriv udela a pak to vyhodi do noveho okna.
Alphard
Profil
Volt
doporučuji zajistit funkčnost i bez javascriptu, target není validní, ale funguje
BetaCam
Profil
Alphard
target není validní

To záleží na Doctypu. V :

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">


je například target validní.
Alphard
Profil
BetaCam
dobře, zapomněl jsem na to, nejsem kodér :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0