Autor Zpráva
unbot
Profil *
Zdravím,

napadla mě taková věc a potřeboval bych trošku poradit s tím, jak se to dělá a jaké mam použít funkce atd.

Chtěl bych si naprogramovat robota, kterému bych vložil odkazy např. do txt souboru nebo do databáze, on by si je řádek po řádku bral a spouštěl je. Každé spuštění dalšího řádku by bylo možné cca. po hodině.
Jako příklad, kde by se to dalo využít uvedu Rapidshare.com, kdy by robot odeslal tlačítko FREE USER, čekal by 90 sekund a pak by odeslal tlačítko DOWNLOAD, soubor by uložil, hodinu by počkal než se soubor stáhne a než vyprší limit pro stažení dalšího souboru, takhle pořád dokola, dokud by měl řádky (adresy), ze kterých stahovat (po stažení by řádek vždy smazal).

Uplně nejlepší by bylo ukládat stažené soubory na ftp mého webhostingu, aby to mohl dělat 24 hod. denně, ikdyž nemám zaplý počítač :)

Tak co, máte někdo nějaký nápad?

Díky za odpovědi.
grimword
Profil
neni potreba opisovat zadny obrazkovy kod?
running
Profil
unbot: čekal bych, že čistě v PHP tohle neuděláš - pokud máš přístup na server (ať fyzicky nebo přes SSH), možná by se ti tam povedlo pustit cron a napsat na to skript, ale to je bohužel trochu vyšší dívčí...

v PHP (domnívám se) nic takhle dlouhodobého napsat nepůjde a ani to k tomu není určeno... ale jestli má někdo nápad co s tím, sem s tím :)
pmasarik
Profil
Hľadaj rapidkill...
YaD
Profil
AJAX a Web 2.0!
AJAX ovládam len teoreticky. Robot funguje takto:
AJAX ti povie čakaj 90 sekúnd, potom to zemní na Download.
Začneš sťahovať, zatvorí sa cesta. Ako náhle stlačíš tlačítko Download, tak ti robot pošle Cokies v ktorom je dané to a to, prípadne SESSION ;).
Jack Finger
Profil
unbot
google: FreeRapid Downloader

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0