Autor Zpráva
JardaK
Profil *
Zdravím všechny,
rozhodl jsem se, že si na svých stránkách udělám jednoduchou fotogalerii s možností nahrávání obrázků a komentářů. Jelikož neumím psát PHP obrátil jsem se na google a hledal scripty, které by uměli několik následujících funkcí:

- Vytvářet galerie obrázků (a řadit je podle času vytvoření)
- Nahrávat obrázky do galerii (a řadit je např. podle názvu, nebo času nahrání)
- Přidávat popisky k obrázkům
- Přidávat komentáře k obrázkům
- Jednoduchá grafika a přehledný script
- Komunikace s MySql je výhoda

Věřte, nebo ne, žádnou takovou galerii jsem na netu nenašel. Myslím, že přesně taková, jednoduchá na internetu chybí a nějaký mág, který by ji napsal, by se jistě zavděčil mnohému webmasterovi.
Nebo o nějaké takové víte? Prosím pište sem do diskuse, nebo na: xiom@seznam.cz

Díky moc!
barteska
Profil *
neco podobneho bych tez uvital, ale mel bych mensi upravy:
-nahravat obrazky na web prostor do slozky jejiz nazev se vytvori z aktualniho data a casu vlozeni "1015_090112"
root/fotogalery/"nazev_adresare1"/thumb
root/fotogalery/"nazev_adresare2"/thumb
.
.
.
root/fotogalery/"nazev_adresare3"/thumb

-nahravani na web 2 ve krocich :
1. nazev galerie, komentar ke galerii, jmeno autora galerie,
2. nahrat deset obrazku, po nahrani se zeptat jestli dokoncit nebo jestli nahrat dalsich 10. -automaticky zmensit na zadane rozmery, vygenerovat podadresar thumb a do nej vlozit miniatury v rozmerech zadanych ve skriptu, dale vodoznak,
-po dokonceni nahravani galerie vytvorit tabulku s miniaturami a prostorem pro komentare jen k cele galerii nikoli ke kazdemu obrazku zvlast
-pridanim odkazu do seznamu galerii "nazev galerie" - "...komentar ke galerii" - "autor"
-seznam galerii, tabulku s miniaturami zobrazovat v tzv "mainframe", velke obrazy v novem okne
-pod menu zobrazit nahodny obrazek z adresare root/fotogalery/.. a vyresit nejak aby po kliknuti na nahodny obrazek se v novem okne otevrel velky obrazek tak jako ve fotogalerii

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0