Autor Zpráva
Chodec
Profil
Vždycky jsem stahoval PHP manual v české verzi z http://www.php.net/download-docs.php.
Bohužel asi před půl rokem odtamtud český zmizel.
Nevíte někdo, jestli je ještě vůbec někde k dispozici?
nightfish
Profil
obávám se, že český manuál PHP je nyní "nekompatibilní" s novou strukturou dokumentace a zřejmě se nikomu nechce to předělávat (a nebo je natolik neaktuální, že byl vyřazen)
Chodec
Profil
Sakra. No, doufám, že se někdy zase objeví...
Nox
Profil
Chodec
Pokud pracuješ na počítači, je extrémně záhodno umět angličtinu...
BetaCam
Profil
Nox
Pokud pracuješ na počítači, je extrémně záhodno umět angličtinu...

Pro práci s počítačem stačí čeština, ale na programování je aspoň technická angličtina nutnost.
bohyn
Profil
Ceskou verzi sice mam taky stazenou, ale uz si nepamatuju kdy sem se do nej naposledy dival. Stejne 3/4 bylo anglicky. Momentalne pouzivam rozsireny anglicky a na cesky ani nevzpomenu.
Chodec
Profil
S počítačem pracuji již několik let a programuji již také nějaký rok. Technickou angličtinu zvládám bez problémů.
A když si tak vzpomínám, tak jsem si na nic takového nestěžoval. Jediný, na co jsem se ptal byl český manuál, který sháním pro mého kámoše, který ho potřebuje. Sám občas používám jen web http://www.php.net, který mě stačí.
Příště prosím odpovídat, na co se člověk ptá a ne mu vysvětlovat, jak je neschopný...
bohyn
Profil
php_manual_cs.chm verze nekdy z jara 2007
Chodec
Profil
Mockrát díky.
Mastodont
Profil
Chodec
Neřekl bych, že mu tu někdo vyčítá neschopnost. Pouze ho upozorňují, že bez angličtiny je silně omezen, protože obrovská spousta materiálů přeložena není a nikdy nebude.
Roxtoon
Profil *
V cem se ten php_manual_cs.chm otevira?
Chodec
Profil
Ve Windows. Je to formát nápovědy Windows.
Malý Luky
Profil
Dobrý den, zkoušel jsem si stáhnout tento český manuál a když dám otevřít vyjede mi klasicky zobrazení v nápovědě, ale píše mi to "server nenalezen" tech. angličtinu zvládám v pohodě, přece jen v češtině by to bylo příjemější.
Chodec
Profil
Pokud se tě to při otevření zeptalo, jestli to chceš opravdu otevřít, tak to nestačí jen odkliknou, ale musíš před tím ještě zaškrtnout vždy (nebo pro všechny). Jinak ti to zobrazí jen úvodní rozhraní bez obsahu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0