Autor Zpráva
Bohuš
Profil *
ahojte timto skriptem vkladam hodnoty do db az na to ze misto jednoho zaznamu se jich tam vlozi hnedle 20 ale netusim proc poradi nekdo??

<?php
header ("location:index.php?page=step_three&&druh=$_GET[druh]&&nab=$_GET[nab] &&pod_druh=$_GET[pod_druh]&&popis=$_GET[popis]&&cena=$_GET[cena]");


$dotaz = "insert into `inzeraty`(`druh`,`poddruh`,`typ`,`popis`,`cena`)VALUES('".$_GET["druh "]."','".$_GET["pod_druh"]."','".$_GET["nab"]."','".$_GET["popis"]."', '".$_GET["cena"]."')" or print mysql_error();
$vysledek=mysql_query($dotaz);



if ($vysledek) {echo "inzerát byl úspěšně vložen.";}
else {echo "neni tam!!!!";}
echo "'".$_GET["druh"]."','".$_GET["pod_druh"]."','".$_GET["nab"]."','".$_G ET["popis"]."','".$_GET["cena"]."'";
?>
Měsíček
Profil
Tady nic zákeřného není .. otázkou je jestli nemáčkáš 20x refresh ;-)
Bohuš
Profil *
ne jen jednou :-D, ale taky je mi to zahada tohle proste nechapu cumim do toho uz hodinu ale nic mne nenapada...
Bohuš
Profil *
zvlastni je ze jich vklada zrovna 20 proc ne treba 40 nebo rovnou 100?? mimochodem vyse popsany skript je cely, chci rict ze sem se pomoci $_GET predaji vsechny hodnoty ktere se nasledne maji ulozit do db - jednou!!! se ulozit - to jen kdyby nekoho neco napadlo
tiso
Profil
Bohuš - ten skript sa vykonáva cyklicky dokola, 20 bude obmedzenie na refresh stránky v prehliadači... Stihne sa vykonať aj kód za header, chýba ti tam po nom die();
Bohuš
Profil *
to bych taky rekl jenze tohle (ani exit(); :-( ) nefunguje... porad 20 zaznamu
tiso
Profil
Bohuš - asi bude stačiť keď odtiaľ ten header vyhodíš, načo ho tam vlastne máš?
Bohuš
Profil *
asi mas pravdu, chtel jsem jen zkusit poresit predavani hodnot pomoci totho headeru ale asi to udelam normalne :-)) dik vsem zucastnenym za spolupraci

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0