Autor Zpráva
Falcon
Profil
Ako?..Už 2 týždne "pučím" do hlava PHP z rôznych návodov a ešte sa nič na mňa nenalepilo ( absolutne nič) To myslil teoretickú čajť o praktickej sa radšej rozpisovať nebudem..
Poradili by ste mi ako sa to najlepšie naučím ( či kniha, CD, návody ...?)
Pre mňa by bolo najlepšie keby sa našiel nejaky učiteľ ale vzhľadom na to že nik nič v dnešnej dobe neurobi zadarmo ( ak kvalitne) tak som ani nepisal :(
Měsíček
Profil
Asi kniha ..
grimword
Profil
www.linuxsoft.cz/php , pokud to nepochopis tady, tak jsi myslenim na urovni opice
Falcon
Profil
grimword
prave ja tomu chápem ale nejak sa to na mňa nelepi
Měsíček
Profil
Se zeptej špiček na této diskusi jak dlouho se učili(učí) PHP, určitě to nebude rok ;-)
Falcon
Profil
grimword
To inač vypadá dobre spracovane zajtra začínam študovať
Měsíček
No ja nevravim ale isto sa po dvoch týždňoch nalepilo ako sa zapisuje PHP do HTML
(to inač viem aj ja :))
Falcon
Profil
grimword
Neexistuje offline verzia najlepšie vo worde alebo tak nejak aby sa to dalo vytlačiť a aby ma oči neštípali :)
pEeLL
Profil
Falcon
verze ke stazeni je zde
Falcon
Profil
pEeLL
diky
Smokie
Profil
zní to jako klišé ale pravidlo je : Programovat, programovat a programovat. Musíš přetrpět začátky a naučit se trochu teorie ale jak začneš chápat jak je to provázané a jak to celé funguje tě to začne bavit a další skill se bude nabalovat až praxí ... ;-)
Falcon
Profil
No takže som si objednal tú Knihu a už som ju aj prečítal aj chápem všetkému čo tam je a aj da sa povedať že to viem na takých 93%.Ale aký je ďalší postup aby som mohol niekedy programovať na profi úrovni?..V tej knihe sa dá naučiť teoria ale potrebujem niečo kde je výpis funkcií aj s vysvetlením a proste niečo pokročíle tak čo by ste spravili na mojom mieste?
Měsíček
Profil
Koupit si složitější knihu a studovat dokumentaci.
Tomasds
Profil
Falcon
potrebujem niečo kde je výpis funkcií aj s vysvetlením a proste niečo pokročíle tak čo by ste spravili na mojom mieste?

Na tvojom mieste by som zabudol na nápad učiť sa funkcie podľa zoznamu.
Vymysli si co chceš tvořit a pusť se do toho. Použij k tomu výše zmíněný linuxsoft a http://www.php.net. A když něco nenajdeš ani tam ani tam, zeptej se na konkrétní věci tady.
bohyn
Profil
IMHO php manual je napsanej tak dobre ze se podle nej da i ucit. Tedy ne se abecedne ucit fce, ale najit si nejaky projekt a zacit na nem pracovat a ucit se za behu. Praxe je lepsi nez nejaka knizka.
kletely
Profil
Falcon
Ako sa najľahšie naučím PHP
Praxou, ničím iním sa to nenaučíš. Kniha, tutorial alebo serial ti to len urichlia ;)
srigi
Profil
Zakladom je skusat. Skusat si priklady z knih alebo toho serialu na linuxsoft. Dalsia uroven predstavuje vymyslenie si aplikacie a jej realizacia (napr. dnes naprogramujem app, ktora vygeneruje HTML kalendar a pod).

A potom to pride - zacnes svoje pokusy obohacovat o nove funkcie. To je ta najvacsia zabava. Nepr. ten kalendar mozes rozsirit, tak ze nebude generovat iba aktualny mesiac, ale spravis si formular, kde zadas rok a mesiac a toto spracujes.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0