Autor Zpráva
Tworec
Profil
Zdravím, pokusím se co nejlépe vystihnout můj problém.
Stáhl jsem si stránky, které dělal někdo jiný, do svého PC a nechtějí se mi zobrazit tak, jak mají. Z Tohoto se mi udělá něco jako :

'; ?> 
 
'.$titles[$p].'':'');?> 
 
Program na listopad Výlet do Karlovy Studánky O nejkrásnější vánoční stromeček S Méďou na Bruslích Jarní lyžování Jarní lyžování - Informace Jarní lyžování - přihláška Pozvánka pro školy a školky - Domeček čtyř světadílů 
 
Kurzy pro MŠ, ZŠ a SŠ
 
Kurzy - úvodní stránka Nabídka estetického centra Nabídka sportovního centra Nabídka sportovně-esteticko-sociálního centra Nabídka technicko-sportovního centra Pozvánka na novou kolekci domečků 
 
 
Výtvarné kurzy
 
Mámo, táto, nebojte se! Přijďte si vyrobit betlém Výstava - létající kočky 

'./*


A nevím, proč to tak je. Dokážete mi někdo poradit?
Alphard
Profil
Tworec
na jaké úrovni ohledně znalosti PHP jste?
nevím, jestli mám upozornit, že pro interpretaci PHP scriptů je nutné mít lokální server, nebo hledat chybu v nastavení, např. short_open_tags atd.
Tworec
Profil
PHP se teprve učím, short_open_tags jsem přepnul na On, nefunguje, tak jsem ho zakomentoval, taky nefunguje, lokální server mám. To je jediná věc, která mě napadla, že bych mohl mít špatně, víc nápadů už nemám.
Alphard
Profil
mají soubory koncovku *.php?
fungují jiné scripty? zkuste tohle
<?php echo "Hello, world!"; ?>
Tworec
Profil
Aha, tady bude ta chyba.. Diky, neuvědomil jsem si, že by to mohlo být v tomhle.. <?php echo "Hello, world!"; ?> se vypsalo i do stránky. Ale vlastně pořád nevím, proč to nefunguje.
Tworec
Profil
Takže mi nefunguje lokální server, ale nevím, proč tomu tak je. Fungoval bez problémů asi 2 měsíce, vůbec nic jsem nemazal a najednou nefunguje.
Alphard
Profil
Tworec
PHP interpret nezpracovává scripty, těžko říct, kde je problém
hádám, že jste dosud nespustil žádný script, takže pár tipů:
máte soubory ve správném adresáři se právnou koncovkou?
máte správně nainstalovaný server se vším, co je nutné? pro začítek asi nějaký balíček
máte spuštěný Apache?
Tworec
Profil
Jak říkám, 2 měsíce bez problémů (možná měsíc), php jsem používal už hodněkrát, vždy fungovalo. Apache je spuštěný, nainstalované je vše správně
Tworec
Profil
Už se v tom hrabu docela dlouho a pořád nevidím žádnou chybu, v podstatě ani nevím, kde přesně hledat.. Mám se snažit hledat v PHP nebo v Apache?
Tworec
Profil
Tak, jdu spát, asi tady teď nikdo není, mrknu na odpovědi až ráno, pro shrnutí: Nefunguje mi server, buď je problém v nainstalovaném PHP nebo v Apache, kdysi fungoval, teď už ne, nevím proč, nic jsem nemazal ani neměnil. Když napíšu do souboru index.php (který mám ve správné složce) jakýkoliv kód, vypíše se do stránky to samé, zkoušel jsem i <?php phpinfo(); ?> a jenom se to opsalo. Každou radu ocením, opravdu nutně potřebuju, aby se to co nejdříve rozjelo. Děkuji
ninja
Profil
Tworec: pres jake URL pristupujete na tu stranku?
Tworec
Profil
file://localhost/C:/dev/www/index.php
ninja
Profil
Tworec: tak to k tomu nepristupujete pres webserver, ale primo jako k souboru. Musite zkusit
http://localohost/dev/www/index.php
Tworec
Profil
nefunguje, bohuzel..
Majkl578
Profil
musis to mit v ROOTu WWW sveho serveru, popr. nastavit alias.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0