Autor Zpráva
buh11
Profil *
Ahoj,
na líbimseti.cz se přihlašuji i 20X denně a nebaví mě pořád se přihlašovat.

Jde to nějak udělat aby mě to přihlásilo automaticky když navštívím stránku?

Prostě nějaký script, který spustím před příchodem na libko a samo mě to přihlácí?

Děkuji
Nox
Profil
na líbimseti.cz se přihlašuji i 20X denně a nebaví mě pořád se přihlašovat.
:) ... no radši nic...

Nevím co tvůj prohlížeč, ale stáhni Operu, Firefox nebo nějaký z normálních prohlížečů a tam si klikem prostě vyplníš a případně i odešleš formulář
cahik
Profil *
jestli pouzivas Firefox, tak si do nej stahni addon Greasemonkey a tam si pridej uzivatelsky skrip. adresa by mela byt asi takhle aby te to prihlasilo vzdycky http://*libimseti.cz/* . no a ten skript vypada takhle

name = document.getElementById("username2");
name.value = "prihlasovaci jmeno";
name = document.getElementById("password2");
name.value = "heslo";

loginbox = document.getElementById("loginbox");
form = loginbox.getElementsByTagName("form");
form[0].submit();


jen doplnis prihlasovaci jmeno a heslo.
buh11
Profil *
Já nechci nový nebo druhý prohlížeč, ale chci nějaký script.
Nevíte jak jej napsat?
joe
Profil
Zkus si vytvořit nějaký formulář s předvyplněnými údaji a ten poslat postem na jejich action. Ale to stejně asi těžko půjde, určitě tam mají nějaký token.

Navíc tam to přihlašování mají fakt divně řešený. Myslím, že tam se to ukládá jak v adrese (nějaký session id), tak v cookie a jakmile zavřeš okno prohlížeče, pak jsi zase odhlášenej.
cahik
Profil *
to co sem ti tu napsal funguje naprosto spolehlive (testovano na sestre:) ) . nejakou variantu na Greasemoneky najdes urcite i pro Operu a pro IE7 je tohle http://www.bhelpuri.net/Trixie/ (nezkousel jsem to, protoze IE z principu nepouzivam). pak uz do toho jen vlozis ten kratkej skriptik co jsem poslal, doplnis vlastni udaje a pri kazdym vlezu na stranky budes automaticky prihlasenej.

pokud ti to nestoji za to aby ses snazil a zkusil si bud nainstalovat ten doplnek nebo eventualne abys ozkousel jinej prohlizec pak smula...jak pravi klasik. kdo nema v hlave musi mit v rukach :-P
grimword
Profil
a kdo chodí "i 20 krát denně na libko" v hlavě určitě mít nebude
Noglues
Profil
cahik
Opera pro tohle žádný addon nepotřebuje ;).

buh11
Příště neškodilo by uvést prohlížeč. Jinak se řiď podle toho, co tu napsal cahik.

grimword
Každý máme něco, že?
grimword
Profil
Noglues
ano, zena.idnes.cz - nekdy jsou tam fakt zajimave veci ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0