Autor Zpráva
Pesulap
Profil
Ahoj ,

rozhodl jsem se na svém webu dělat vodotisky . Už jsem si udělal to že při uploadu fotky se mi uloží i s vodotiskem. Nyní ale mám problém. Do toho všeho jsem si udělal i různé barevné formy webu a v tom jsem narazil. Uživatel si zvolí barvu webu, př: červená a vše se změní do červena, ale kromě vodotisku pochopitelně.

Chci udělat to že mám u sebe všechny originály obrázků a že bych vodotisk přidával na fotku až na stránce. zkoušel jsem to ale nikdy se mi výsledek neukázal. dělám to tak že do jedné proměnné načtu obrázek a na ní přidám img v PNG formátu .

Našel jsem spoustu návodů , ale vždy se jednalo o to že se ta fotka nejdřív uloží.

Můžete mi někdo poradit ?

Díky
H13
Profil
Ahoj, pokud chceš mít pro každý barevný schéma jinej vodotisk, pak je podle mě nejlepší udělat předem např. od jedný fotky všechny barevný varianty a poté je zobrazovat podle barevného schéma...

Myslím, že vyrábět vodotisk on-line může být pro sever celkem zápřah, příjde uživatel přepne do červenýho schéma a tvůj server např. pomocí GD "vyrobí" fotku s červeným vodotiskem, pak si uživatel přepne do modrýho schéma a tvůj server zase bude "vyrábět"... co se stane, když např. budeš mít najednou 1000 lidí na stránce ...
Pesulap
Profil
Díky moc za radu .. asi máš pravdu ..
Jack Finger
Profil
Pesulap
Druhá věc, kromě nevýhody zmiňované H13, že Ti ten vodotisk je pak prakticky na nic, protože máš uložený i originál bez vodotisku, takže Ti ho může kdokoliv sebrat.
bohyn
Profil
Jack Finger
to neni problem, pristup se da zakazat treba pres .htaccess

Pesulap
Co treba udelat vodotisk neutralni barvou pro vsechny temata stejny?
Jack Finger
Profil
//edit: smazáno, uvědomil jsem si chybu svého příspěvku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0