Autor Zpráva
I am
Profil *
Ahoj, mám text:

15a
<input type="hidden" value="1748" id="hearing" />        File : <b>Les Boucles Etranges - Chanteleaux 09.00 (Face B).mp3</b>
        <br />
        Size : <b>21Mo</b>
        <br /><br />
        <a href="temp/10-Les Boucles Etranges - Chanteleaux 09.00 (Face B).mp3?PHPSESSID=518d208cbfeb28895eaf4e6154169028"><b>Download the Sound</b></a>

0


potřeboval z neho vytáhnout
10-Les Boucles Etranges - Chanteleaux 09.00 (Face B).mp3

(nazev souboru se meni, i pripona)

jakou funkci mám použít? Regulerní výrazy moc neumím, hlavním problémem pro mě však je, že nevím jakou funkci na to použít...

předem díky
Majkl578
Profil
---
tiso
Profil
Majkl578 ???
I am
Profil *
Zkusím, ale asi to nebude přesně to. Value se může měnit a PHPSESSID tam někdy ani být nemusí..

Prostě bych potřeboval asi masku která by vytáhla text co bude mezi

<a href=temp/*******************"> z tohoto výsledku už bych PHPSESSID uměl odstranit hravě, ale k tomuhle se ne a ne dopracovat..
Majkl578
Profil
I am
pokuj jen tak jak rikas: <a href=temp/*******************">

tak pouzij treba toto
preg_match_all('#<a href=\"temp\/([^\"]*)\">#', $string, $matches, PREG_SET_ORDER);
$result = array();
foreach($matches as $match) {
	$result[] = $match[1];
}


v promenne $string bude cely text bude vse co chces prohledavat (jako string)
v poli $result ti to vrati vsechny nalezene rezezce jak jsi pozadoval (na miste *****)
I am
Profil *
Sem z toho jelen! Proč když tenhle kod vlozim do meho najednou stranka nevygeneruje zadny ale vazne zadny vystup??? i kdyz je tam doctype a pod...

dokonce i kdyz tam toto vlozim a zakomentuju tak to porad nevypisuje nic :o)) jak je to možný??
I am
Profil *
opravuju - pri zakomentovani v pohode. Ale jakmile odkomentuju tak jen a jen bila prazdna stranka bez kodu - ackoli je tam vystup pred tim!!!
I am
Profil *
Ou, tak opět moje chyba - dela mi to

echo $result[]; ale je mi podivne ze to nehlasi varovani, ci tak neco a rovnou bila obrazovka, ackoli mam error_reporting nastaven..
Majkl578
Profil
to teda divne je, neni na serveru vyple display_errors? :)

kazdopadne, zapis
echo $result[];
je chybny, [] je pro zapis do pole, ne pro cteni. pokud chces cist, musi se nejak takto:

print_r($result); //vytiskne citelny obsah pole


nebo

foreach($result as $value) {
echo $value . "<br />\n";
}
I am
Profil *
Jj, už jsem na to přišel pomocí var_dump - ale je mi divné že to neházelo hlášku :))) Jinak moc moc díky! já mám hlavně u regulerních výrazů v php problém kterou fci kdy použít :)
I am
Profil *
Nevíte nekdo jak to upravit, aby to nebralo odkazy které před sebou mají

<b>*</b> 

preg_match_all('#([^<b>.</b> ]+)<a href=\"\#Show\" onclick=\"openDiv\(([^\"]*)\);\">([^\"]*)</a>#', $page, $matches, PREG_SET_ORDER);


tohle mi nejde, mam tam asi spatne ten vyraz?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0