Autor Zpráva
krki
Profil
Ahoj...potřeboval bych trochu pomoct :) udělal jsem si login, ale mám menší problém s tím že když se přihlásim a kliknu třeba v menu na jiné tlačítko tak se mi to automaticky odhlási co s tím?A ještě bych prosil kde bych našel návod ať můžou psát komentáře nebo v boardu příspěvky jen přihlášení uživatelé. Poraďte pls děkuji
popřípadě můžu skopčit kod ať máte lepší přehled:
<?
include("config.php");
$spojeni=mysql_connect($MySQL_server,$MySQL_user,$MySQL_user_password)  ;
$spojenidb=mysql_select_db($MySQL_db);
if (!$spojeni)
{
echo"Nepodarilo se navazat spojeni se serverem.";
exit;
}

$prihlasen="";
if($co=="logout"){
MySQL_Query("UPDATE ".$MySQL_predponatabulek."_user SET ip='' WHERE id='$id';");
$code="";
}
if($nick!=""){
$bb = MySQL_Query("SELECT * FROM ".$MySQL_predponatabulek."_user WHERE nick='$nick';");
echo MySQL_Error();
$aa=MySQL_Fetch_Array($bb);

if(($aa[heslo]==$heslo) and ($heslo!="")){
$IP=$REMOTE_ADDR;
MySQL_Query("UPDATE ".$MySQL_predponatabulek."_user SET ip='$IP' WHERE nick='$nick';");
$time=time();
MySQL_Query("UPDATE ".$MySQL_predponatabulek."_user SET posledni_akce='$time' WHERE nick='$nick';");
$kod=MD5($time.$REMOTE_ADDR);
MySQL_Query("UPDATE ".$MySQL_predponatabulek."_user SET kod='$kod' WHERE nick='$nick';");
$url="id=".$aa[id]."&code=".$kod;
$prihlasen=$aa[id];
} else {$error="P&oslash;ihlášení se nepoda&oslash;ilo. Špatné uživatelské jméno, nebo heslo.<br><br>";}
}

if($code!=""){
$bb = MySQL_Query("SELECT * FROM ".$MySQL_predponatabulek."_user WHERE id='$id';");
$aa=MySQL_Fetch_Array($bb);
$rozdil = time() - $aa[posledni_akce];
if($rozdil>900 or $rozdil<0) $povol="ne";
if(($aa[kod]==$code)and($aa[ip]==$REMOTE_ADDR) and ($povol=="")){
$time=time();
MySQL_Query("UPDATE ".$MySQL_predponatabulek."_user SET posledni_akce='$time' WHERE id='$id';");
$url="id=".$id."&code=".$code;
$prihlasen=$id;
} else {$str="";MySQL_Query("UPDATE ".$MySQL_predponatabulek."_user SET ip='' WHERE id='$id';"); $error="<b>Nejste p&oslash;ihlášen</b><BR>Bu&iuml; nesouhlasí IP, nebo se provedlo automatické odhlášení, kv&ugrave;li neaktivit&igrave; delší než 5 minut. P&oslash;ihlaste se proto prosím znovu.<br><br>";}
}
?>
Jan Tvrdík
Profil
Nastuduj si session a ukládej informaci o přihlášení tam.
igamenir
Profil
Jan Tvrdík
session není všechno, a když to chce dělat takhle, tak proč ne. zkoušením se nejlíp učí :)

krki
v kódu chyba není
jen mne napadá, jestli odkaz v menu je správně a jestli v id a code je načteno to, co tam má být
doporučuji doplnit několik echo abys věděl, kterou cestou php skript jde a s jakými hodnotami

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0