Autor Zpráva
Gyro
Profil
Niesom si istý či je chyba va PHP ale najpravdepodobnejšie áno. Mám vyrobenú nástenku, dáta uloží do mysql ale nereloadne sa stránka ostane seknutá... čo je zaujímavé na druhom serveri mi to ide .. skusil som skopirovať konfiguráky z funkcneho servera ... no bohuzial nepomohlo (php.ini, httpd.conf). vdaka za rady.
Victorius
Profil
A nějaké errory to hlásí? Připojuješ se pořád na stejný server s databází nebo i databázi si zkusmo přemístil?
Gyro
Profil
veď to že ani chybu mi nevypíše, na databázu sa pripájam vždy localhost.
cert
Profil
Zkus reinstal serveru a databasi si nekam uloz stranou a pak ji tam zase vrat ,mozna je tam naka chyba .
Stalo se mi neco podobneho a reinstal pomohl.
llook
Profil
Co přesně znamená "ostane seknutá"?

Napadá mě akorát jeden problém s Operou - pokud se data formulářem odešlou skriptu, který potom hlavičkou Location přesměruje sám na sebe, tak se Opera chová divně. Ale to asi nebude tohle.
Gyro
Profil
Dobre ja to vyskúšam preinštalovať .... to seknutie sa prejavuje tak že po odoslaní sa stránka zasekne nenacita ju .. až kým nestlačím F5. ... ako keby tá databáza bola v tom určitomokamžiku zaneprázdené a sekundu neskôr už OK. Keby som vedel ako môžem časovo obmedziť naloudovanie stranky skusil by som to :) ale neviem to :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0