Autor Zpráva
wern_er
Profil
Zdar všem ... mám takový dotaz - na localhostu mi nechce jet upload ... všude jinde mi skripty pro upload běží, ale na lokale nic ... php info rika:

file_uploads On On
upload_max_filesize 10M 10M
upload_tmp_dir no value no value

Víc mě nenapadá ... nevíte co s tím? Nutně bych to potřeboval rozchodit k testování skriptů.
upload_tmp_dir no value jsem zkoušel i na pevno nastavit, nic ...
T3RMiX
Profil
Docela by se hodil ten fungující skript :)
Kaifman
Profil
file_uploads On On
upload_max_filesize 10M 10M
upload_tmp_dir no value no value

proc je to tam dvakrat ????

zkus takhle

file_uploads On
upload_max_filesize 10M
;upload_tmp_dir no value

upload_tmp_dir pokud neni nastaveni tak pouziva nejakej systemovej adresar tak ho zakomentuj
wern_er
Profil
file_uploads On On
upload_max_filesize 10M 10M
upload_tmp_dir no value no value

proc je to tam dvakrat ????

zkus takhle

file_uploads On
upload_max_filesize 10M
;upload_tmp_dir no value

upload_tmp_dir pokud neni nastaveni tak pouziva nejakej systemovej adresar tak ho zakomentuj

To nevim, proc se to vlozilo dvakrat ... jinak ten tmp mam zakomentovanej ... zkousel jsem to i na pevno, ale nic ...
Jinak skript je to klasicky s copy, ted ho sem nemuzu dat ... jde o to, ze jeste kontroluje, zda je soubor povoleneho MIME types a zda jiz neni na serveru nahran - a skript zarve ze jde o nepovoleny MIME a ze ten soubor jiz existuje ... to je ale blbost a v MIME je definovan jako povleny (napr. jpg) ... jinde v provozu to v poho facha, jen na locale ne ... je treba neco specialniho nastavit, treba kvuli tomu MIME aj.? Nechapu, proc to nejde ...
Hugo
Profil
wern_er

Zkus misto copy pouzit move_uploaded_file(). pokud mas zaply safe-mod, tak ti copy nebude fungovat.
wern_er
Profil
Zkus misto copy pouzit move_uploaded_file(). pokud mas zaply safe-mod, tak ti copy nebude fungovat.

safe-mod je vyply ... rad bych zustal u copy ... nebo v tom neni vetsi rozdil?
WertriK
Profil *
nevim proc by jsi mael zustavat u copy
mezi tim snad vetsi rozdil neni

viz
php.net - move uploaded file
php.net - copy
WertriK
Profil *
tady jsou ty spravne odkazy:

http://php.ftp.cvut.cz/manual/cs/function.move-uploaded-file.php
http://php.ftp.cvut.cz/manual/cs/function.copy.php
T3RMiX
Profil
no zkusil bych taky spíš použít fci move_uploaded_file. s copy mam jen vesměs špatné zkušenosti a bez kódu opravdu nevim :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0