Autor Zpráva
Johny Flock
Zdravím, mám tento kód, ale nic se mi neaktualizuje-neopraví. Už týden se s tím "mazlím" různě upravuji a vyzkoušel jsem X různých možností a nic. Určitě tam budu mít blbosti, teprve začínám, ale rozhodně děkuji za všechny odpovědi. Jinak jsem to zkoušel podle různých dotazů tady nebo na linuxsoftu apod. Nejde mi to, ale snad to společně s váma rozběhnu. Děkuju...

<h1>Upravit profil</h1>
<br>

<?

$vysledek=mysql_query("select * from uzivatele where id=".$_SESSION["id"]." ", $GLOBALS["link"]) ;
$zaznam=MySQL_Fetch_Array($vysledek);

$db="johnyflock";
$tb="uzivatele";
$jmeno = $_post['jmeno'];
$narozen = $_post['narozen'];
$nick1 = $_post['nick1'];
$icq = $_post['icq'];
$heslo = $_post['heslo'];

MySQL_Query("UPDATE `$tb` SET 'jmeno' = '$jmeno', 'narozen' = '$narozen', 'icq' = '$icq', 'nick1' = '$nick1', 'heslo' = '$heslo' where id=".$_SESSION["id"]." ") ;

?>
<FORM method="post" action="index.php?clanek=upravprofil">
<TABLE>
<TR>
<TD>Jméno</TD>
<TD><input name="jmeno" value="<?echo $zaznam["jmeno"]?>" value="<?echo $post['jmeno']?>"> </TD>
<TR>
<TD>Narozen
<TD><input name="narozen" value="<?echo $zaznam["narozen"]?>" value="<?echo $_post['narozen']?>"> </TD>
<TR>
<TD>ICQ</td>
<TD><input name="icq" value="<?echo $zaznam["icq"]?>" value="<?echo $_post['icq']?>"> </TD>
<TR>
<TD>Další nicky
<TD><input name="nick1" value="<?echo $zaznam["nick1"]?>" value="<?echo $_post['nick1']?>"> </TD>
</TR>
<TR>
<TD>Heslo</TD>
<TD><input name="heslo" value="<?echo $zaznam["heslo"]?>" value="<?echo $_post['heslo']?>"> </TD>

</TR>
<TR>
<td colspan="2"><input type="Submit" name="odesli" value="Upravit profil"></td>
</TR>
</TABLE>

</FORM>

<?require "profil.php" ?>

<br>
<br>
</body>
</html>
Joker
Johny Flock
Doporučuju v podobných případech:
- Nechat si vypsat mysql_error()
- Nechat si vypsat přímo odesílaný SQL dotaz a potom vzít ten dotaz samotný a zkusit ho pustit přímo nad databází (třeba přes phpMyAdmin)

Pak se obvykle příčina objeví.
Johny Flock
Joker
Děkuji. Určitě vyzkouším, pak dám kdyžtak ještě vědět.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: