Autor Zpráva
pollo22
Profil
zdravim vas, pri funkcii mail mi dochádza k zaujimavemu javu. pri odoslani sa odošle email ale len na adresy povedzme centrum atd. pokial funguje adresa na webmaile tak tam email nepride....neviete cim to môze byt???
bohyn
Profil
pollo22
na adresy povedzme centrum atd. pokial funguje adresa na webmaile tak tam email nepride...
Centrum je taky webmail. Cemu rikas webmail?
pollo22
Profil
noo...povedzme na azet.sk alebo orangeportal.sk alebo sedem.sk email pride ale na email admin@topsajta.sk ktorý sa prezerá cez webmail.topsajta.sk to nejde
keeehi
Profil
pollo22
A nemohl být náhodou tem email jenom přesunut do spamu? A nebo antispamem úplně zablokován?
Mě se to už stalo. Poslal jsem velmi krátký email (něco jako předmět: test, zpráva: zkouška) a tento email mi přišel do spamu. Když jsem napsal do textu zprávy toho více, přišlo to už normálně
pollo22
Profil
tá správa je dostatočne dlha....odosiela sa tam cely formulár
bohyn
Profil
pollo22
Pridavas do mailu nejake hlavicky? Posli cast zdroje kde sestavujes ten mail.
blaaablaaa
Profil
pollo22
pokud ma email spatne vyplnene hlavicky, muze byt presunut do spamu/navracen, pokud je na mailu nejaky detektor spamu, muze ho taktez odstranit
pollo22
Profil
if ($_SERVER['SERVER_ADDR'] != '127.0.0.1') {
mail($cfg_mail_address, $cfg_mail_subject, implode("<br>\r\n", $mail_message), $headers);
}

takto to tam je
keeehi
Profil
a co je v proměné $headers? to jsou právě ty hlavičky, ale ty jsi sem nevypasl
pollo22
Profil
$headers = 'Content-type: text/html; charset=UTF-8' . "\r\n";
$headers .= 'From: '.$_POST['ff_reg_email'] . "\r\n";
$headers .= 'Reply-To: '.$_POST['ff_reg_email'] . "\r\n";
keeehi
Profil
Zadal jste do formuláře i ten svůj vlastní email a ne jen email příjemce?
pollo22
Profil
v premennej $cfg_mail_address je email prednastaveny na admin@topsajta.sk
keeehi
Profil
mě se jedná o tuto proměnou: $_POST['ff_reg_email'] bude přebírat informace z formulářového pole. pokud se však ve formuláři nevyplní, bude hlavička bypadat takto:
Content-type: text/html; charset=UTF-8
From:
Reply-To:

přtom by měla vypadat takto např takto
Content-type: text/html; charset=UTF-8
From: vas@email.com
Reply-To: vas@email.com
pollo22
Profil
vo formulari sa zadava
<td colspan=3>'.$ui['lblEmail'].'</td>
<td><input id="ff_reg_email" size="15" maxlength="30" type="text" name="ff_reg_email" value="" class="inputbox" /></td>
keeehi
Profil
to jsem si myslel, ale do tohoto pole musíte zadat nějaký svůj email jinak se ty hlavičky odešlou neúplné a topsajta.sk to může považovat za spam a email vůbec nedoručit
pollo22
Profil
no ale aj ked tam zadam email....stejne to negunguje a problem je rovnaky
bohyn
Profil
pollo22
Zkus do hlavicek pridat:
Return-Path: tvuj@email.tld

Pokud server odmita ten mail prijmout tak ve vracenem e-mailu bude pravdepodobne i duvod.
pollo22
Profil
$headers .= 'Return-Path: admin@topsajta.sk ' . "\r\n";
tak nejak som to tam pridal dufam ze dobre....email prisiel iba na adresu azet.sk na topsajta.sk neprišiel
pollo22
Profil
Tak čo neviete čím to môže byť??? Ešte som sa s takym javom nestretol :/
keeehi
Profil
mě už jen napadá, že admin@topsajta.sk je špatný email, takže ani neexistuje a nic se vlastně nepošle, ale to je dost velká blbost.
pollo22
Profil
keeehi
no to hej....existuje na 100% a su aj ine emaily na ktore to nepride...ako som spominal na tie ktore sa chodi cez webmail.nieco
.sk
bohyn
Profil
pollo22
webmail.nieco.sk
Ses si jistej ze ta instalace webmailu funguje? Zkousel jsi primout zpravy pres POP3 nebo IMAP?
pollo22
Profil
ano mam tie adresy všetky odskušane
pollo22
Profil
problem som vyriešil pomocou phpmailer

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0