Autor Zpráva
Zerog
Profil
Zdravím,

chci založit stránky s anketama a potřeboval bych pár zkušených rad :)

1) Jak poznat kdo už hlasoval. Mam si pamatovat IP? Mám ukládat cookies? Kombinace? Jiná metoda?
2) Měla by být doba NEmožnosti znovu hlasování časově omezená?
3) Po hlasování reload stranky? ano/ne? (php/ajax)

Děkuji za vyjádření a Váš názor.
tiso
Profil
1) ip, browser, cookie, obísť sa dá všetko
2),3) ako si to urobíš, tak to budeš mať
Zerog
Profil
Pro ty co to nepochopili nechci výčet možností jak to de, či jak se to dělá. Ale co si myslíte že je nejlepší volba. Proto se prosím zdršte komentářů: ako si to urobíš, tak to budeš mať. Díky.
Alphard
Profil
mně se líbí AJAXové ankety, nebo ne nutně AJAX, ale vždy mě naštve reload a to v tom lepším případě
když navíc někdo přesměrování na stránku postaví na referreru a pak skončím na homepage, je to úplně super

ještě doplním, že jsem psal o kompletní stránce, jestli vložíte klasickou html stránku do iframe a reloadujete ji, je to něco jiného
tiso
Profil
Zerognechci výčet možností jak to de, či jak se to dělá
A to si mám ako s prsta vycucať čo vlastne chceš?
Zerog
Profil
Jde o to, že když těch anket bude na stránce víc, třeba padesat, tak reload mě příde jako otravný. Iframe a podobné řešení v takovém mnoštví se mě zdá až nerealný :)
srigi
Profil
Urcite to sprav s ajaxom. Kontroluj napr. tak, ze zhasujes USER_AGENT + IP adresu. Ochrana pomocou cookies je na nic. No a hodinova pausa - to je tiez kravina, kces predsa nazor, takze jeden hlas a koniec moznosti pre daneho hlasovat.
Zerog
Profil
Díky srigi.

Ještě nějaký názor?
Tomasds
Profil
Zerog
- Jde o to, že když těch anket bude na stránce víc, třeba padesat
- Ale co si myslíte že je nejlepší volba.

Stránka, kde je 50 anket, není nejlepší volba.
Zerog
Profil
Taky názor :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0