Autor Zpráva
Bady
Profil *
Vysvetlím bližšie moju situáciu: Viem robiť len vo flashi :-(
a používam exterhý php len kôli poču návštev a forum.
pošlem do neho premenné pomocou LoadVariablesNum(count.php, 0, "GET")
a ten to zapíše do count.txt. Nemám Doma prístum na net a tak neviem či mi všetko funguje. tým myslím že keď to znovu otvorím zmeny sa neprejavia. Nainštaloval som php home (dole mám taký maly semaforik:-)) Ale nemalo to taky účinok aký som predpokladal.Poraďte mi niekto prosím čo mám urobiť aby mi všetko fungovalo doma tak isto ako na nete. PLZ!
Webspy
Profil
No nejlepší je si stáhnout PHPTriad. Je to server Apache, MySQL a PHP - dohromady a navíc nakonfigurované.
Webspy
Profil
zapomenuj jsem na download - třeba tu : http://www.soft32.com/download_402.html
llook
Profil
Webspy: To samé se dá říct o PHP Home.

Bady: Když to nemělo požadovaný účinek, tak jaký to mělo účinek? Musíš být konkrétnější, jinak můžeme jenom hádat. Máš ta data někde v rootu serveru (v adresáři nastaveném jako DocumentRoot v souboru httpd.conf)? Zobrazuješ je v prohlížeči s tím "http://localhost/"?
Webspy
Profil
PHP Home ?? To je stejné jako PHPTriad ?
Zoníček
Profil *
Mnooo von PHP triad už neni.. ale teď je PHP home... já ho mám a je super.. ale musíš si sosnout tu nejnovější verzi.. protože ty předtim se tvářej jako že jdou.. ale přitom nejdou...
(Super beru z hlediska že jsem to fakt nainsalova a jde to) pak si to samozdřejmě každej musí upravit sám..
Ale doporučuju www.php.sk sekce download a sosnout... (ale ne tu co tam je.. ale až vás to odsměruje na sosací stránky) tak tam hodit tu nejnovější /jo a bacha nékdy je instalace kde jsou buttony jenom s otazníkama.. odklikejte to tak jak by to asi mělo bejt prostě pořád doprava a nebojte se toho :)
bady
Profil *
spustil som instalcku a daval som stale dalej a dalej a.......
:-)
inak dalej som nic nerobil...

som tak trochu zaciatocnik, lebo ako som hovoril nemam doma net .

Ako to mam teda spravit?
Webspy
Profil
to Zoníček: Aha, dík ;-)
Webspy
Profil
to bady: Yuhů o tom psat. Zkus si nejprv přečíst http://jakpsatweb.cz/php/jak-zacit.html
llook
Profil
Zoníček: Nejlepší asi bude "sosnout" si to rovnou od zdroje, než nějaké proklikávání se odjinud: http://sf.net/projects/phphome/
llook
Profil
bady: Na instalaci snad problém nebude, ale kde jsou nahraný ty PHP soubory, které potřebuješ spouštět. Jestli je nespouštíš přes server, tak to nemůže fungovat. Nevím jak je to v PHP Home, u PHPTriadu býval prý DocumentRoot ve složce c:\apache\httpd
Pokud to tak je u PHP Home také, tak stačí soubory nahrát do té složky a pak k nim přistupovat přes HTTP. Třeba k souboru c:\apache\httpd\index.php přistupovat jako k webové adrese http://localhost/index.php.

Ale chtělo by to konkrétněji - co to dělá, co to nedělá apod.
blaster
Profil *
Ja mam tiez jeden problem. Nainstalujem si phphome v4.2.4 a funguje mi asi 2 tyzdne a potom mi prestane fungovat MYSQL. pls help mi
Yuhů
Profil
blastere, to je s prominutím dotaz jak z Marsu. Když to fungovalo a fungovat to přestalo, tak jsi asi mezitím musel něco změnit. Zkus to prostě přeinstalovat.

Pro příště: správně bys měl na nový dotaz založit nové téma. Pokud tak učiníš, napiš do dotazu více podrobností.
thingwath
Profil
Obvykle doporučuju lidem na Windows XAMPP (www.apachefriends.org/en/xampp.html) (2Yuhů, zatím jsem se pořádně nedostal ke stroji s Windows abych si mohl ověřit všechno co píšu, snad se mi to v nejbližší době povede), který má ale možná ten nedostatek, že toho obsahuje docela i zbytečně dost. Vypadá to, že u tohoto nebude tolik věcí navíc, má s tím někdo zkušenosti?

Podle všeho tam je PHP5 (v XAMPP je taky, ale obsažena je i čtyřka na kterou se to dá přepnout).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0