Autor Zpráva
horava2
Stal se mi takovy neuveritelny problem :D
mel jsem includovanou stranku (vzkaznik + komentare)
skoro do te to slapalo vse OK.

A najednou z niceho nic se to prestalo zobrazovat.
vubec netusim co a proc se to stalo.

http://bike.czechian.net/index2.php
vzkaznik se ma zobrazovat v pravem panelu.

vzkaznik mam takto:
<?php
        $slozka = "./sbook";

if(file_exists("$slozka/konfigurace.php")) {
                include("$slozka/konfigurace.php");
        } else {
                die("Konfiguracni soubor <b>konfigurace.php</b> nebyl nalezen.");
        }

$sql = "SELECT kodovani,na_stranku FROM sb_nastaveni WHERE id = '1' LIMIT 1;";
        $query = mysql_query($sql) or $chyba .= "Chyba databaze. Zkuste prosim akci opakovat pozdeji.<br />";
        $nastaveni = mysql_fetch_array($query);

if($nastaveni[0] == "win") {
                $set = @mysql_query ('SET NAMES cp1250');
                $pridat = "přidat zprávu";
        } elseif($nastaveni[0] == "iso") {
                $set = @mysql_query ('SET NAMES latin2');
        } elseif($nastaveni[0] == "utf") {
                $set = @mysql_query ('SET NAMES utf8');
        }

echo "\n";
?>
<div id="sbook">
        <div id="hlavicka">
                <a href="<?php echo $slozka; ?>/pridat.php" onclick="window.open('<?php echo $slozka; ?>/pridat.php', 'ram', 'scrollbars=yes,width=320,height=480,resizable'); return false"><?php echo $pridat; ?></a>
        </div>
<?php 
        if($chyba != "") {
                echo $chyba;
        } else {
                $sql = mysql_query("SELECT * FROM sb_data ORDER BY id DESC LIMIT $nastaveni[1];");
                while($row = mysql_fetch_array($sql)) {
                        echo "\t<div class=\"zprava\">\n\t\t<b>$row[2]</b> - $row[3]<br />\n\t\t$row[1]\n\t</div>\n";
                }
                echo "\t<div></div>\n";
        }
?>
</div>
AM
Profil *
Tak moment, kdybys to měl takhle, alespoň bys měl v kódu stránky to HTML, které leží mimo PHP (tj třeba <div id="sbook">), vzhledem k tomu, že ve zdrojáku nic takového ani není, k tomuhle úseku kódu, který jsi sem poslal, se to evidentně ani nedostane. Pohraj si s tím trochu sám - mohu doporučit program PhpED - vývojové prostředí pro PHP s vestavěným debuggerem, při problémech tohohle charakteru ušetří hodně práce, jinak se s tím poper klasickými triky jako dávat různě do kódu třeba echo "test"; a zkoušet, která část kódu se kde nevykonává.
horava2
AM
jo jo, pozkousim to.
ale stejne me vrta hlavou, jaktoze to slo nejakou dobu ?
horava2
AM
jo jo, pozkousim to.
ale stejne me vrta hlavou, jaktoze to slo nejakou dobu ?
AM
Profil *
buď si něco změnil nebo se třeba změnilo některé nastavení serveru (někteří poskytovatelé to dělají rádi a to je častou příčinou sebevraždy webmastera).
horava2
ja jsem nemenil urcite nic.
a co tam zjistuji, tak tohle je fakt na sebevrazdu :D

nejde ani administrace celyho webu :(
http://www.bike.czechian.net/cutenews/index.php

kouknete na zdrojak.

nechapu to.
AM
Profil *
Z toho zdrojaku toho moc nevyctu :) a do PHP samozrejme nevidim. Jak rikam, musis se v tom trochu povrtat, jak sem popisoval pomoci vkladani ruznych echovani atd si musis projit, kde ti to chcipa, to za tebe nikdo delat nebude... az ten problem zuzis rekneme na "tady mate kus zdrojaku kterej funguje ale na patym radku mam include kterej se z nakyho duvodu neprovadi" nebo tak neco, tak ti mozna nekdo poradi... jak rikam, asi ten hosting zmenil naky nastaveni (neni ani vylouceny zes tam mel chybu a nekdo ti to nak nesikovne naboural takze to cely zboril). Muzes taky zkusit napsat na hosting jestli se neco menilo. Z toho co si sem napsal se ale fakt nic zjistit neda.
horava2
AM
Uz jsem to vyresil.
na problem jsem neprisel.

vyresil jsem to tak, ze jsem smazal index.php a znova nahral.
a tedka je to OK.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: