Autor Zpráva
help me
Profil *
Ahoj nahravam stranky na servr a blbne mi ted prihlasovani do adminu. Na localhostu mi to beha ale ted mi to pise toto:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.admin/login/DB_connect.php:16) in /www/doc/www.admin/login/login_procesing.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.admin/login/DB_connect.php:16) in /www/doc/www.admin/login/login_procesing.php on line 54

Co s tim mam udelat, kdyz u me na localhostu to zadne chyby nehlasi?
AM
Profil *
Podíval jsi se alespoň, co je v /www/doc/www.admin/login/login_procesing.php on line 41?
help me
Profil *
Jo podival je tam: session_start(); a pokazde ta chyba je u tohoto prikazu, ale kdyz to vymazu tak mi to zase nefunguje a jak rikam na localhostu mi to jde, takze nevim co s tim
Joker
Profil
Viz FAQ

AM
Podíval jsi se alespoň, co je v /www/doc/www.admin/login/login_procesing.php on line 41?
Špatně. Na řádku 41 je session_start. Příčinou problému je db_connect.php, řádek 16.
help me
Profil *
Jestli jsem to tedy dobre pochopil tak smim mit pouze jednou session_start(); ale na localhostu se mi includuje tento script na kazdou stranku, takze to mam vicekrat a jde to.
To mam ze servroveho scriptu session_start(); smazat?

<?php
//-----Soubor pro zabezpečení jednotlivých stránek.
session_start();
include('login.php');//--definice funkce checkLogin()
if (!checkLogin())
{
Header('Location: index.php?message=Musite se prihlasit');
include('close_dbconn.php');
}
//ukončí spojení s databází, opkud nechcete spojení ukončit, stačí zakomentovat
?>
help me
Profil *
Je to tedy tak ze na servru to mohu mit umisteno pouze jednou. A kdyz mam ruzna Header('Location: ... jak to potom resit?
AM
Profil *
Joker
Sorry, máš pravdu :)
help me
session_start dej nejlépe hned jako první příkaz do index.php (nebo prostě do kořenového souboru, který inkluduje ostatní), a ze všech ostatních ho vymaž.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0