Autor Zpráva
Tragédka
Profil *
No, co k tomu dodat ... vlastně ani nevím, jestli má dále cenu programovat....

<form method="post" action="radio.php" >
<table>
<tr><td>Email</td><td><input type="text" name="email" value="' . $_POST['email'] . '" size="25" /><input type="radio" name="spojeni" value="1" checked="checked"></td></tr>	   
<tr><td>Mobil:</td><td><input type="text" name="mobil" value="' . $_POST['mobil'] . '" size="25" /><input type="radio" name="spojeni" value="2"></td></tr>
</table>
</form>


$_POST['email'] a $_POST['mobil'] nadále používám, v nadcházejícím kódu je nahrávám ( insertuju ) do databáze. To samé chci se zaškrtnutou hodnotou z radio buttonu přes $_POST['prefer']. Ovšem se mi nedaří zjistit, jaká je zaškrtlá. Respektive možná daří, ale nedaří se mi tu hodnotu přiřadit k $_POST['prefer'] . To jsou moje myšlenky po stráveném dnu u tohoto problému, jestli pochopíte, nechápu :D Celé to má sloužit k tomu, aby si zákazník vybral, jak ho mám do budoucna kontaktovat. Zkoušela jsem mnoho variant a hlava? Hlava mi teď puká... Pánové děkuji Vám!
Alphard
Profil
proč $_POST['prefer'] kdy name radio buttonu je spojeni?
Tragédka
Profil *
Hááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!


Děkuji Vám velice, v tom je ta chyba. Tak jsem zas ztratila pár hodin a milión neuronů kvůli podstatě bytí, nebytí ;-) Je neskutečné, co člověk dokáže vymyslet za hlouposti! Ještě jednou děkuji, už bych se z toho tady zbláznila ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0