Autor Zpráva
I am
Profil *
Ahoj snažím se napsat jednoduchý script na export obsahu databáze, tak aby když to vložím do sql konzoly PMA tak aby se mi do stejné databáze (rozuměj stejná struktura ale bez obsahu) vložil obsah.

$q = mysql_query("SHOW TABLES");

while($z=mysql_fetch_array($q))
{
  //echo $z[0];
  for ($i=0; $i<count($z); $i++)
  {  
    $qq = mysql_query("SELECT * FROM $z[$i]");
    while($zz=@mysql_fetch_array($qq))
    {
      var_dump($zz); echo "\n \n";
    };    
  };
};


Zatím mám tohle, ale nemohu se prokousat dál jak vygenerovat výsledné inserty :o) Poradíte někdo, prosím?
Alphard
Profil
je nějaký důvod nepoužít něco již hotového, třeba phpMinAdmin?
I am
Profil *
Právě že je. Viz: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=89820
Alphard
Profil
PHPMyAdmina nemám rád, proto jsem doporučoval phpMinAdmina
zkuste to takhle, je to nedestruktivní, staré databázi to nic neudělá a novou můžete v případě neúspěchu smazat a zkoušet dál

klikněte na Export (vlevo nahoře) a zvolte, že chcete výstup uložit, ostatní volby nechte výchozí, po kliku na Export (dole pod formulářem) vám bude nabídnut soubor ke stažení, uložte ho) a v žádem editoru ho neměňte (ať se nerozhodí kódování)
na novém hostingu opět nahrajte phpMinAdmina, kliněte na SQL příkaz a dole pod formulářem je možnost uploadu souboru, vyberte exportovaný dump a zvolte provést

problém by možná mohl nastat, kdyby nová databáze musela být jinak pojmenovaná (typicky na free hostingu), ale bohužel si nejsem jist řešením, zkuste to otevřít v něčem, co zvládá utf8, upravit a doufat ve správnou fázi měsíce :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0