Autor Zpráva
Snake.AAS
Profil *
ok... vzdavam to a potřebuju poradit...
mam skript pro jednoduche pridani do kosiku (add.php)

if( !isset($_GET["kod"]) || !is_numeric($_GET["kod"]))
{
header("location: index.php");
exit;
}

session_start();

if (isset($_SESSION["kos"][$_GET["kod"]]))
{
$_SESSION["kos"][$_GET["kod"]]++;
}
else
{
$_SESSION["kos"][$_GET["kod"]] = 1;

}

header("location: {$_SERVER["HTTP_REFERER"]}");
exit;

problem je že když kliknu na odkaz ktery me presmeruje na tenhle skript, tak se mi zboží připočte 2x (dva kusy) což je blbost
z logu na apachi jsem zjistil ze on tu stranku navstivi dvakrat a ja nehcapu japato

jednotlive sekce jsou deleny podle id predavaneho v get parametru a cele je to pomoci mod rewrite prevedeno na pekne adresy...
zjistil jsem ze kdyz navstivim add.php z adresy nekoncici primo souborem (např. www.mujserver.cz/zbozi) tak to prida dvakrat, ale pokud tam jdu z adresy www.mujserver.cz/zbozi.php tak to přidá jen jednou (čili správně)

už fakt netusim co s tym

jinak ten rewrite vypada asi takhle RewriteRule ^(knihy|mince|pohlednice|starozitnosti)$ index.php?id=$1
reduxcz
Profil *
prihod sem kompletni htaccess...to co pises urcite neni to co tady chceme :-D...to fakt nepomuze, mas tam este jine pravidlo...
Snake.AAS
Profil *
:-D jo kdyby tam bylo jeste neco jineho tak se v tom ponimram... cely htaccess je tohle

# podstrceni
RewriteEngine on
RewriteRule ^(knihy|mince|pohlednice|starozitnosti)$ index.php?id=$1

btw. když prejmenuju htaccess, tak to dela taky ;-)
Snake.AAS
Profil *
a abych predesel dalsim spekulacim, tak to dělá i na localhostu i na serveru
SwimX
Profil
Snake.AAS
header("location: {$_SERVER["HTTP_REFERER"]}");
bude to asi v tomhle. Je možné že tvuj prohlížeč nebo firewall blokuje referer. Zkus tam dát třeba a.php a do ní dej jenom echo. Bude to pak fungovat jenom jednou?
Snake.AAS
Profil *
zkoušel jsem, nebude...
Snake.AAS
Profil *
aha... ale moment... ve firefoxu je ta chyba ale v opere a chrome ne (ie mi blokuje session... buhviproč).... tak aspon o kousek dále

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0