Autor Zpráva
Kalby
Profil
Dobrej,
chtěl bych se zeptat jestli nekdo nezna nejakou peknou php tridu na tvorbu html tabulek, nejlepe kdyby umela i razeni dle abecedy apod. Urcite uz nejake hotove reseni bude, ale nic sem nenasel a kdyz jo nesplnovalo to vsechny moje pozadavky, myslim si ze neco takoveho uz urcite bude napsane
H13
Profil
A co třeba použít PEAR :
http://pear.php.net/package/HTML_Table
http://pear.php.net/package/HTML_Table_Matrix/
Kalby
Profil
Tak jsem nad tim chvilku koumal, a pripada mi to dost slozite na to ze chci jen tvorit tabulky :) jestli sem to dobre pochopil musim nainstalovat balicek pear a pote jeste stahovat dalsi balicky pro tabulky, navic nainstalovat na server... Neprijde mi to jako nejvhodnejsi reseni, navic sem nikde nevycet jak by se to delalo na webhostingu kde samozrejme nemam pristup k shellu..
H13
Profil
Spíš se podívej, jestli by ti ty funkce (metody) vyhovovaly. Pokud vyloženě ano, pak si stačí stáhnout knihovny, na kterých jsou tyto třídy závislé a ty pak includovat nebo requirovat. Není potřeba instalovat na server PEAR.

Kdysi, když jsem používal knihovny z PEAR, tak jsem si je stáhnul a udělal vlastní strom a ten jsem includoval (takže jsem to rozběhl i na serveru, kde PEAR nebyl nainstalován)

Pro table to vypadalo asi takto:
[HTML]
-[Table]
--Storage.php
-Table.php
PEAR.php

(plus samozřejmě nepostradatelný knihovny jakou Auth, MDB2, QuickForm, atd.)
Je s tím menší práce (stáhnout knihovny, na kterých je table závislej a udělat nějakej funkční systém pro include všech knihoven).

Možná, že PEAR je v době nově vznikajících frameworků překonaný, tak se zkus podívat, jestli např. David neřeší tabulky v rámci Nette a jeho HTML:
http://api.nettephp.com/Nette-Web/Html.html
Mastodont
Profil
Kalby
Zkus hledat taky "php grid", najdeš třeba
http://www.phpclasses.org/browse/package/3321.html
Kalby
Profil
diky moc presne tu tridu co jsi poslal jsem potreboval :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0