Autor Zpráva
Marcus Flintus
Profil
přesměrování v php + zároveň POST dat na stránku kam směruju
Marcus Flintus
Profil
zkouška
keeehi
Profil
Co to **?ako **?? Pokud **? to ******, tak **?sem **?i **********.
Marcus Flintus
Profil
Jde o to že bych potřeboval přesměrovat přes header na jinou stránku a zároveň tam POSTem poslat nějaká data (trochu textu z jednoho **********). Protože jde o externí ********, GET použít ******.
Marcus Flintus
Profil
to forum *******, sorry
habendorf
Profil
Hoši klid, na nápravě se pracuje.
keeehi
Profil
místo POST použít SESSION
Kajman_
Profil *
Ty post data musí poslat prohlížeč aby byla v řádku nová adresa a došli tam
ale prohlížeče po přesměrování post neposílají
tohle nepůjde vyřešit
Kajman_
Profil *
Pokud to tedy neni v ramci jednoho serveru ten si muze data predat oklikou
Marcus Flintus
Profil
*******, je to mezi jinými *******, proto ani sessions použít *******..., zdá se že to tedy řešení mít ******.
Watchick
Profil
Fórum, běží, můžete pokračovat v diskuzi :)
aDAm
Profil
Dá se to nějak vyřešit?
Potřebuju přesměrovat na url mimo web a předat jim data formou POST ale nemůžu ty POST data poslat formulářem. Potřebuju je tam dostat pomocé php.
AM_
Profil
Přímo to nejde. Lze to obejít různými způsoby, třeba si udělat jednoduchou proxy a POST požadavky posílat ze serveru, nebo uživateli podstrčit formulář, který se pomocí JS automaticky submituje. Popř. udělat něco jako dvojí cíl submit - naznačím myšlenku:
<form method="post" action="http://jinastranka.cz/zpracuj.php" onsubmit="ajaxSubmitToLocalServer();return true">
Mastodont
Profil
POST umí posílat CURL, čili přesměrovat na skript s CURL a z něj následně přesměrovat dál?
AM_
Profil
Mastodont
Ale jak z něj přesměruješ dál? jasně, existuje CURL konstrukce, kterou odešleš ze serveru POST požadavek na jinou stránku. Ale tím nedonutíš webový prohlížeč, aby poslal POST požadavek přímo on. V životě jsem se nesetkal se způsobem přesměrování, který by uměl na POST přesměrovat - jako jediné možné se mi jeví mé dříve napsané řešení. A nebo to, co chce Marcus Flintus, udělat nějak jinak, pokud to zrovna lze.
Mastodont
Profil
No myslel jsem normálně přes header, ale to jsem si blbě přečetl zadání, Marcus nechce na stejnou stránku až po POSTu, ale současně s ním. Nechápu ale, proč nepřesměrovat až na stránku, kam přesměruje ta cílová stránka s POSTem.
tomas.fejfar
Profil *
Chyba konceptu :) (=máš to špatně vypmyšlené :) )

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0