Autor Zpráva
Musilda
Profil
Dobrý den potřebuji poradit

Mám
if (isset($_GET['file'])){
$soubor=$_GET['file']; // Adresa souboru jež chcete dát na stažení

header("Content-Description: File Transfer");
header("Content-Type: application/force-download");
header("Content-Disposition: attachment; filename=\"$soubor\"");

ReadFile ($soubor);
}

txt to stáhne naprosto v pořádku, ale jpg, nebo png nejsem schopen otevřít. Kontroloval jsem jsem ty soubory tak, že jsem je stáhnul přes ftp a upload je v pořádku.
Mike8748
Profil
Musilda
ale jpg, nebo png nejsem schopen otevřít.
nechces tutu cast trochu rozvest?
Musilda
Profil
Mike8748
Soubor stáhnu. Když se ho pokusím otevřít třeba ve fotogalerii, soubor nejde zobrazit. Hlásí neznámý formát.
Myslel jsem si, že by to mohlo být uploadem, ale když ten samý obrázek stáhnu přes ftp ze serveru, se zobrazením není problém.
Alphard
Profil
stáhnou se a uloží se se správnými názvy? myslím hlavně příponu .png atd.
Joker
Profil
Musilda
Kontroloval jsem jsem ty soubory tak, že jsem je stáhnul přes ftp a upload je v pořádku.
A jsou soubory stažené přes skript binárně stejné jako ty původní? Vodítkem může být porovnat jejich velikost.

Problém může být, že pokud ve skriptu nastane chyba, sice se soubor jakoby stáhne, ale místo dat / před daty bude navíc napsaná chybové hláška PHP.
Musilda
Profil
Alphard
Ano název i přípona je v pořádku.

Joker
Pro každý soubor vytvářím složku pomocí
mkdir("files/$h",0777);
složka files má 0777, ale sožka která se vytvoří má 0755. Myslím že už jsem o tom něco četl, ale nepamatuji se jak se to tam řešilo.
Musilda
Profil
Pro jistotu

<b>Warning</b>: readfile() [<a href='function.readfile'>function.readfile</a>]: Unable to access 99993-free-dacno.jpg in <b>/data/www/musilda.cz/posta.musilda.cz/index.php</b> on line <b>32</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: readfile(99993-free-dacno.jpg) [<a href='function.readfile'>function.readfile</a>]: failed to open stream: No such file or directory in <b>/data/www/musilda.cz/posta.musilda.cz/index.php</b> on line <b>32</b><br />
Mike8748
Profil
Musilda
ohledne tech atributu adresare, manual a hledej fci umask()

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0