Autor Zpráva
Honza 9
Profil *
Když si zapnu apache a dám si do prohlížeče http://localhost (předtim jsem si už změnil dokument root na vlastní a v php.ini jsem zapnul register_globals na On), tak se mi zobrazí toto:





ve složce ke které směřuje document root jsou 3 soubory:

index.php:

<html>
  <head>
  </head>
  <body>
    <a href="index.php">Dokumenty</a> | 
    <a href="index.php?stranka=kontakty"> Kontakty </a>
<?
$stranka = $_GET["stranka"];
if ($stranka == "kontakty") {include "kontakty.php";}
else {include "dokumenty.php";}
    ?>
    <br>patička
  </body>
</html>


dokumenty.php :

text obsahu dokumenty


kontakty.php :

text obsahu kontakty






zkoušel jsem tyto soubory vyndat a dát tam obyčejný index.html s textem, ale pořád mi to vyhazuje tenhle nekonečný "kontakty, dokumenty"... při zobrazení téhle chyby se mi vypne apache...


nevíte co s tim je? děkuju...
Jan Tvrdík
Profil
Honza 9:
v php.ini jsem zapnul register_globals na On
Doporučuji co nejrychleji nastavit zase na Off.

zkoušel jsem tyto soubory vyndat (...), ale pořád mi to vyhazuje tenhle nekonečný "kontakty, dokumenty"
Tipnul bych to na špatně nastavený document_root, takže ti to načítá to, kde byly soubory dříve a ve kterých je chyba. Konkrétně bych tipoval, že jeden z těch souborů (document.php / kontakty.php) načítá index.php nebo rovnou sám sebe.
Honza 9
Profil *
ve skutečnosti jsem jen vyndal ty soubory co tam byly předtim (v puvodní lokaci (
<Directory "C:/Program Files/xampp/htdocs">
) document rootu) a dal tam ty svoje.. když jsem kamkoliv změnil lokaci, tak tak mi to hodilo error 404, nebo 403..

nevim co to znamená, že načítá sám sebe...
AM_
Profil
načítá sám sebe znamená, že třeba v index.php je include "index.php"
Pokud vím, tak directoryindex se musí nastavit na víc místech (jednou direktiva directoryindex a pak definice <directory> kterou jsi pastoval).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0