Autor Zpráva
flying gentleman
Profil
caute,
tak zkousim znova rozchodit referer, mam ho zatim zkusebne napsanej rovnou do stranky jako
echo $_SERVER['HTTP_REFERER']; ale furt to nefunguje.muzete nekdo rict proc pripadne poradit?
flying gentleman
Profil
jezisikriste ja jsem vuuuuul, to je jasny, ze to nemohlo fungovat, kdyz jsem tu adresu do prohlizece napsal hned a odnikud jsem neprisel:D.lol, nekdy se sam sobe musim smat
smazte to nekdo
23k_work
Profil *
aha
Dero
Profil
Tenhle druh problému mi již také nadělal spoustu vrásek - stává se mi to taky zcela běžně, aneb když autor sám je idiot, tak je schopen sedět nad "problémem" třeba půl dne. :o)
DoubleThink
Profil *
Pozor taky na firewally. Norton (Kerio myslím taky) referery blokuje.
Hugo
Profil
DoubleThink

IMHO ma skoro kazdy firewall v nastaveni moznost blokovat referery. Stejne tak v prohlizeci lze zakazat jejich odesilani.
flying gentleman
Profil
tak jo, ted jeste hledam nekoho, kdo je schopnej to otestovat, pac ja zaznamenavam do db ip, browser cas navstevy a ted i referer, jenze zaznamenavam jen unikatni ip (kazdyho jen jednou), tak bych potreboval abyste se tam nekdo podival a "nechal" mi tam referer. vsichni znami a kamosi uz maj totiz ip v db a ja to ted nemam na kom testnout.adresu najdete v mych detailech. kdybyste se tam nekdo podival, napiste mi to sem
Hugo
Profil
Tak jsem ti tam kliknul. Mel bys tam mit IP 147.251.29.236
flying gentleman
Profil
ty jsi tam bohuzel byl 15.7. s operou 8, mozna o tom ani nevis:D
potrebuju nekoho kdo jeste neni "infikovanej"
Hugo
Profil
Tak ja ti kliknu odjinud.
flying gentleman
Profil
z jine ip??to bys byl hodnej
Hugo
Profil
Mel bys tam mit 147.251.29.73
flying gentleman
Profil
jo super funguje i ten referer, super. diky moc hugo za ochotu a ztracenej cas
Hugo
Profil
flying gentleman

no nemas zac. Me to stalo jen par kroku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0