Autor Zpráva
Kolemjdoucí
Profil *
Mám problém po připojení k API jedné nejmenované služby. Dotaz normálně odešlu a ten se vykoná, problém nastává když chci přijmout zpět hlavičky. Ten problém je v čase vykonání příkazu. Trvá to i minutu. Kód:


$f = fsockopen("server.cz", 80);
if($f) {
  fwrite($f, "GET /get-dotaz HTTP/1.1\r\nHost: server.cz\r\n\r\n");

  $response = "";
  while(!feof($f)) {
    $response .= fgets($f);
  }
  fclose($f);

  echo $response;
}
Jan Tvrdík
Profil
Kolemjdoucí:
Pořád nechápu, s čím má problém. Skript ti skončí moc brzo (po 30s)?
Kolemjdoucí
Profil *
Ne, právě že trvá moc dlouho. Odhadem 1 minutu. To je podle mě moc..
tragi
Profil *
zkousel jsem si tenhle skript u sebe na seznam.cz a je to otazka 3 vterin, takze bych to tipoval na velkou odezvu od serveru nebo na velke mnozstvi prenasenych dat
tragi
Profil *
tak ci tak, jestli je to api tak nepredpokladam ze se bude menit nejak casto..takze doporucuju stahnout na server a jednou tenne, tejdne.... se automaticky skriptem podivat, jestli byla provedena zmena a v pripade ze ano , tak si ho preulozit...
Kolemjdoucí
Profil *
Jj, zkusil jsem to taky (na jiný vlastní server), a bude to poskytovatelem API (odesílání SMS z API).
JinyKolemjdouci
Profil *
Jj, zkusil jsem to taky (na jiný vlastní server), a bude to poskytovatelem API (odesílání SMS z API).

Řeším podobný problém, jen v tom že mě se na api přes FsockOpen nedá připojit. Když odkliknu vygenerovaný odkaz přímo z browseru... tedy komu co poslat tak je to za sekundu hotovo. Když ty samé parametry zadám do metody GET... přes FsockOpen někde se to zasekne... Rád bych to probral jak to že tobě to funguje. Mě hlavičky nezajímají... mě stačí když aktivuju to api... což se mi jinak než ručně nedaří.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0