Autor Zpráva
baki
Profil
Zdravím, zrovna jsme dostudoval knížku, přečetl članky a chtěl bych se do php pustit prakticky (během učení jsem si dělal ukázkové přiklady). Ale nevím jak :). Vím jak bych dělal nějaké věci, ale nevím jestli je to tak nejlepší.
Tak jsem se chtěl zeptat jestli existují materiály, které popisují použití php v konkrétních věcech. Např. vytvoření menu, práce s DB ...
Nejideálnější by byl asi nějaký kurz, ale na to nejsou peníze a času na studování mám dost, nikam nespěchám.
AM_
Profil
Jo, stačí napsat do google, co bys rád udělal.
srigi
Profil
Ak kces robit v PHP efektivne a s cistym svedomim, mal by si venovat svoj cas programovaniu so pomocou nejakeho kvalitneho PHP frameworku. V tejto dobe su rozumnymi volbami Zend Framework, Symfony a Nette. Kazdy framework ma na svojej stranke Quickstart tutorial, ktory odporucam vybudovat.
Icka
Profil *
Jenom bych rád podotknul..
Pokud se teprve začínáš o webové aplikace zajímat.., nechci nikomu brát PHP, určitě to není špatná volba, zkus se ale podivat na asp.net , řekl bych že je o mnoho zajímavější..
Každopádně i PHP má své kouzlo.. Ahoj
baki
Profil
Právě jsem uvažoval nad tím, jestli nezkusit nějaký ten framework. Možná pro osobní vývoj webu by to bylo dobré (možná to i použiju), ale dále mě zajíma php ohledně práce. PHP koderu neni nikdy dost :). Ale mrknu se na Nette ... hodne dlouho uz o nem slysim (mozna ze je zbytecne zpopulizovany), tak ho zkusim :).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0