Autor Zpráva
Vlcatko
Profil
Ahoj vsichni,

prosim potrebuji poradit.Nidky jsem v php nedelala,ale potrebuji udelat prihlasovaci tabulku jmeno+heslo.Jen chci,aby se tam nemohl registrovat jen tak nekdo,ale jen urcita skupinka lidi.Ale kazdy z nich,aby si mohl zmenit prihlasovaci jmeno a heslo.Prvni jmeno a heslo jim zadam ja.Navic bych pak chtela to nejak zkloubit s html,tak aby ti prihlaseni meli moznost nahlidnout do nakych odkazu(nebo treba i pridat fotku),ale neprihlaseni ne. Muzete mi rposim nekdo pomoci?Prosim .Dekuji
vynalezce
Profil
na netu je spousta kódů loginů a návodů co se týká php tak si to nastuduj co nevíš jak tak se mrkni jak to dělaj v ňákým z těch loginů POZOR!!! ne všechny loginy možná skoro žádnej není bez chyby ať již přidané úmyslně či ne málokdo totiž po té co udělá login ho jen tak zdarma pustí ven. Také si nastuduj chyby, které se v loginech dělají a dej si pozor ať tam žádnou nemáš. V tvém případě možná ani nebude potřeba registrace (pokud ten web bude jen pro kamarády kteří si ti řeknou a ty je zaregistruješ) tím by odpadla řada problémů.
Fergi
Profil
Ahoj skus tohle http://pecan.cz/index.php?id=38&n=registrace-prihlaseni-uzivatelu ja kdyz jsem chtel na webu udelat registrace a prihlasovania neumel moc php tak jsem pouzil tohle :) pekne a jednoduche na pochopeni :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0