| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| horava2 Profil |
#1 · Zasláno: 22. 3. 2009, 00:13:18
function send_email($from, $to, $subject, $message){
$headers = "From: ".$from."\r\n";
$headers .= "Reply-To: ".$from."\r\n";
$headers .= "Return-Path: ".$from."\r\n";
$headers .= "Content-type: text/html; charset=\"utf-8\" \r\n";
if (mail($to,$subject,$message,$headers) ) {
echo "email odeslan";
} else {
echo "email neodslan";
}
}
$subject = "ěščřžýáíé!";
$message .= "<html><body>";
$message .= "<b>Hey! How are you today?</b>";
$message .= "<br>Regards";
$message .= "</body></html>";
send_email("horava2@seznam.cz",
$subject ,
$message);co je spatne? zkousel jsem to odesilat tak jak to je a neodesle se e-mail |
||
| Alphard Profil |
#2 · Zasláno: 22. 3. 2009, 00:27:35
porovnejte deklaraci funkce
function send_email($from, $to, $subject, $message){4 parametry a její použítí send_email("horava2@seznam.cz", $subject , $message);3 parametry když už naprosto nelogicky nezachováváte zažité parametry funkcí (já bych dal $from na konec), tak si to aspoň pamatujte |
||
| horava2 Profil |
#3 · Zasláno: 22. 3. 2009, 00:36:12
Alphard
OK. Dekuji moc! nevite prosim, jak mam sprovoznit, aby fungovali i html tagy ve zprave ? |
||
|
Časová prodleva: 17 let
|
|||
0