Autor Zpráva
andre
Profil
Dobrý den. Provozuji stránky na mysteria.cz, kde je bohužel velký problém se spolehlivostí php, konkrétně fce mail(). Rád bych tedy action namířil na stránku na nějaký jiný free server, který mi akci provede. Mohli by jste mi nějaký SPOLEHLIVÝ doporučit? Stačí mi jen spolehlivá podpora výše zmíněné fce. Budu rád za Váš názor a zkušenosti.
Matess
Profil *
www.webzdarma.cz
www.php5.cz
AM_
Profil
webzdarma.cz = mysteria.cz (jiná doména, ale stejný hosting)
TFSi
Profil
Mysteria.cz (potažmo Wz.cz) má funkci Mail() spolehlivou. Jenom je třeba počítat s omezeními (10mailů/h; 10příjemců/mail; tuším že 100kb/mail).
Ještě u nich mám jednu prezentaci, která fci Mail() používá a bez problémů.
andre
Profil
Omlouvám se, byl jsem teď mimo, tak odepisuji až teď. Mysteria.cz, jak výše uvedeno, spadá pod webzdarma.cz. Problém s fcí mail() tam bohužel je. Nejde nyní o omezení 10 mailů/hodina, ale o to, že se e-mail odešle, objeví se e-mail úspěšně odeslán, ale ve schránce ani 'prd'. A ve foru se to na wz.cz řešilo mnohokráte, takže nejsem jediný a došlo víceméně ke shodě, že problém je na straně serveru. Každopádně pravdou je, že spoustě lidí to tam běží bez problému... To zpracování formuláře jsem dal na sweb.cz. To je od Seznamu, tak tam by to tož mohlo býti spolehlivé, očekávám. Zatím vše OK. Jediný problém, že jsem tam musel dáti nejen stránku zpracovávající formulář, ale i stránku se samotným formulářem. Potvora seznamácká poznává, když požadavek přichází zvenčí... To jsem se ale rozepsal. Každopádně diky za info. Juknu ještě na to php5.cz.
DoubleThink
Profil *
Pomocí socketového spojení můžeš odesílat poštu prostřednictvím libovolného SMTP serveru. Viz PHPMailer.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0