Autor Zpráva
stepanka
Profil *
Ahoj,

prosím, dá se ve formuláři nějak napsat tlačítko, které by po kliknutí otevřelo nějaku stránku v novém okně?

Něco jako:
echo '<input type="button" value="otevři" onclick="location.href='www.google.com'" target="_blank" />

?

(toto samozřejmě nefunguje...)

Děkuju.
stepanka
Profil *
edit:
echo '<input type="button" value="otevři" onclick="location.href=\'www.google.com\'" target="_blank" />


(zapomněla jsem lomítka)
yFang
Profil
stepanka
Co takhle?
<input type="button" value="otevři" onclick="window.open('http://www.google.com', '_blank')" />
stepanka
Profil *
yFang
Super, díky. To jsem neznala..
Nyx
Profil *
Prosim vas...jak napisat button a k nemu priradit link na nejaku stranku co mam ...akoze cez meno suboru a nie URL adresu a aby sa otvorila v danom ramci...nieco asi cez target...len neviem ako ...som tazky zaciatocnik :)
AM_
Profil
onclick="location.href='neco.html';return false"

Btw, k celému tomuhle tématu: pokud má ten button pouze otevírat novou stránku, myslím, že je lepší si udělat odkaz <a> a přes CSS si ho nastylovat, aby připomínal tlačítko. Pokud tedy přímo nevyžadujete nativní design tlačítka v browseru, který se přes CSS bohužel asi nijak udělat nedá.
/edit: slovem nijak myslím, že tlačit to přes obrázky nestojí za to.
Chamurappi
Profil
Reaguji an AM_:
nativní design tlačítka v browseru, který se přes CSS bohužel asi nijak udělat nedá
Jen pro zajímavost:
a.tlacitkovy { -moz-appearance: button; }
AM_
Profil
Chamurappi
Tak to jsem neznal, bohužel ale věci funkční použe pro jeden prohlížeč jsou prakticky k ničemu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0