Autor Zpráva
sewa
Profil *
Ako zakazat zobrazenie zdrojoveho kodu??? pls poradťre neviem či sa to dá :) ale ak ano napište ako thx
vynalezce
nelze to zakazat
sewa
Profil *
aha tak nic :D no newa ajtak dik
Senky
Ale ved ked ti ide o php, tak to sa nikdy nezobrazi. Ukaze sa iba vygenerovany html kod, takze tvoje php nikto nikdy nebude vidiet ked nebudes chciet....
vynalezce
nebo neco neudelas spatne
sewa
Profil *
ale mne to zobrazuje :( phpkom mam subor posli.php a ak si zobrazia zdrojovy mod tak maju tam moj e-mail :(
panther
sewa
ale mne to zobrazuje :( phpkom mam subor posli.php a ak si zobrazia zdrojovy mod tak maju tam moj e-mail :(
nevěřím :-)

E-mail se zobrazí, pokud ho tam někde generuješ/zobrazuješ do HTML výstupu, jinak ne..
Joker
panther
E-mail se zobrazí, pokud ho tam někde generuješ/zobrazuješ do HTML výstupu, jinak ne..
...anebo pokud by vůbec neměl webový server anebo PHP.
sewa
Profil *
mam ho robeny v phpku a bude stačit aby ho nezobrazovalo ak ho dam na naky free ftp server?
sewa
Profil *
a ěste by som potreboval ako poslem email nekemu ale aby v tom emaile zobrazovalo HTML konkretne na pokec.sk AKO SPRAVIM ABY MI HTML ZOBRAZOVALO? bo mi to nejde
sewa
Profil *
a ako poslem email aby zobrazilo html ??? na POKEC sk potrebujem aby html hned zobrazilo!! a nie textom
Senky
a ako poslem email aby zobrazilo html ??? na POKEC sk potrebujem aby html hned zobrazilo!! a nie textom
Ako keby pol pokec jediny mail na ktorom sa to takto zobrazi....ale led uz tak, tak si spravu napis v php takto:
$sprava = echo "<html><head>blablabla</head><body>adfjadnx<br>kfhymkd<hr>jfhami</body>";
, a myslim ze to bude zobrazovat v maile ako html....
sewa
Profil *
ok tak ked cchem doplnit html tak $sprava = echo "<html><head>blablabla</head><body>____SEMHTML__________<br>____SEMHTML______</body>";

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: