Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím,
opět žádám o radu :).
Do nedávna mi běžel script na odesílání emialu do mysql docela dobře, nyní z neznámých důvodů ne.
<?php
//Formular
$output.="<div id='informacni_emaily' align='center'>
<form action='' method='post' name='vlozeni_emailu' onsubmit='return kontrola_emailu();'>
<input type='text' name='email_smellter' maxlength='24' class='zkraceny-input' value='→ Váš email' onfocus=\"if(this.value=='→ Váš email'){this.value=''}\" onblur=\"if(this.value==''){this.value='→ Váš email'}\"/>
<input type='submit' class='male-tlacitko' value='Odešli' name='vlozeni_emailu' />
</form></div>";


//Prevedeni specialnich znaku
$email_smellter = _safeStr($_POST["email_smellter"]); //escapovaní nebezpečných znaků (V php addslashes v CMS _safeStr)
$ip = $_SERVER["REMOTE_ADDR"]; //IP
$datum = StrFTime("%Y-%m-%d", Time()); //Datum


//priprava a podminky
if (isset($_POST['vlozeni_emailu'])) {
if (!empty($_POST["email_smellter"]) && (_validateEmail($email_smellter))) //Validace emialu

{

//Zapis do tabulky
if (mysql_query("INSERT INTO `"._mysql_prefix."-emaily` VALUES (null,'".$email_smellter."','".$ip."','".$datum."')")) 
$output.="<script type=\"text/javascript\">/* <![CDATA[ */alert (\"Vloženo!\");/* ]]> */</script><noscript><div align='center'><b>Vloženo!</b></div></noscript>";
}

//Vytvoreni chyby
else {
$output.="Někde je ***** chyba!";
}
}
?>
nightfish
Profil
to je mrzuté
Hitman
Profil
Ghosting
Zkoušel jsi stránku odeslat i v jiném prohlížeči?
AM
Profil *
value='→ Váš email'
Víš, co jsou HTML entity? &rarr; myslím
Ghosting
Profil
nightfish
To tedy je, jsem psychicky na dně, už nevím jal dál =).

Hitman
Pokud vím tak prohlížeč na to nemá vlviv, tohle zpracuje server.

AM
Znám, ale pokud používám utf-8 tak je to jedno ne? Zobrazí se to správně.
Ghosting
Profil
Problém vyresen, mel jsem ten samej formular zapoznamkovany v kodu, odeslal se proto 2x :).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0