Autor Zpráva
Mufna
Profil
Zdravím Vás. Na jedné jediné mé podstránce mám tento problém. Kompletní chybová hláška je:

Warning: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at bla.bla/form-pricing.php:1) in blabla/form-pricing.php on line 3

Každá moje podstránka (je to vždy samostatný soubor - tedy např. podstranka1.php apod. - je konstruovaná tak, že se do ní načítá soubor html.php. Cookies nepoužívám, v session mám uloženu jednu hodnotu, která se může během prohlížení stránek měnit (jde o jazykovou verzi), nic jiného do session neukládám.

Začátek kódu všech podstránek je stejný a vypadá takto (před značkou <?php nemám žádný prázdný řádek ani mezeru, pod touto značkou jeden volný řádek je):
<?php

session_start();
$_GET['page']='offer';
require("__html__.php");

atd. atd.

?>


Dělá mi to pouze jedna jediná podstránka, a to ta s jedním formulářem (ještě mám jednu podstránku s jiným formulářem, konstrukce je úplně stejná, a tam mi žádná chyba nevyskakuje).

Nevíte někdo co s tím můžu dělat ?
Alphard
Profil
jaké kódování? utf?
Mufna
Profil
ano
Alphard
Profil
http://maciweb.net/blog/web/clanek.php?clanek=89
Mufna
Profil
Vím o co jde, to tam ale taky nemám, tohle jsem snad ošetřil.

Když se ta stránka načte v prohlížeči, vypadá zdroják té stránky takhle:
<br />
<b>Warning</b>:  session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mnt/data/accounts/m/mufino/data/www/form-pricing.php:1) in <b>/mnt/data/accounts/m/mufino/data/www/form-pricing.php</b> on line <b>3</b><br />
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="en" lang="cs">

<head>

atd. atd.
Alphard
Profil
tak už mě nic nenapadá
zkuste si ten zdroják zkopírovat, smazat ten soubor a znovu vložit do nového souboru, jinak tam žádnou chybu nevidím
Mufna
Profil
Alphard
tak jsem to zkusil smazat a znovu ho vytvořit (nakopírovat na hosting), ale nepomohlo to.

Ale každopádně díky za snahu mi pomoci. Kdyby Vás snad ještě něco napadlo, zkuste mi třeba ještě poradit.
bohyn
Profil
Mufna
Zkus si form-pricing.php prohlidnout v hexeditoru (treba Total Commander). Tipuju ze Alphard ma pravdu a BOM tam najdes.
Alphard
Profil
Je možné dát ten soubor někam ke stažení?
Mufna
Profil
Alphard, bohyn
Ano, skutečně to tam bylo. Ale já to prostě nikde neviděl, soubory na svůj web kopíruju přes Total Commander, otevírám to taky v Total Commanderu, ten mi to otevírá do Poznámkového bloku, ale BOM jsem tam nikdy neviděl. Pak jsem si to otevřel v PsPadu (na první pohled tam taky nic nebylo) a znovu to uložil se správnými volbami, a ejhle .. soubor byl najednou o 3 kb menší. Takže to tam prostě bylo, ale nevím, jak jsem to měl zjistit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0