Autor Zpráva
PHP_Nemaster
Profil
Dobrý den,
nevíte, jak se dá udělat v PHP upozornění? Myslím takové to okno, třeba když na Blog.cz ukládáte zveřejněný článek do rozepsaných, objeví se vám okno s titulkem "Sdělení od http://admin.blog.cz"; a ne JavaScript aplikace. Kdyby to bylo přece udělané v JS pomocí alert, jak se nastaví titulek lišty?

A další otázka: Dá se v PHP udělat Drag & Drop? Vytvářím online hru, tak jsem se chtěl kouknout na zdroj "jedné hry s Gladitátory, jejíž název je zakryt hvězdičkami", ale nejde otevřít. Nebo se dělá zase jen v Javascriptu?

Předem děkuji.
AM_
Profil
PHP neběží u klienta, JavaScript ano. Proto, jak už jsi správně vytušil, se něco dělá v PHP, něco v JS. To, co říkáš, skutečně přes PHP neuděláš - stane se to až u klienta. Drag&drop jsem na webu ještě neviděl a ani nevím, že by jej šlo vytvořit - alespoň ne přes vestavěnou podporu, teoreticky by šlo si ho napsat sám přes události onmousedown, onmousemove a onmouseup, ale v silách neprofesionála asi není udělat to dobře.
fwc
Profil *
nevíte, jak se dá udělat v PHP upozornění?
jen podle popisu ti reknu ze v php to udelane nebude takze javascript. u alert title menit nejde. ale okno samozrejme nebude tvorene pomoci alert.

Dá se v PHP udělat Drag & Drop?
100% ne drag and drop se dela v javascript. pres ajax to propojis z php abys mohl zmenene hodnoty ukladat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0